Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok, mit csináljak, miután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit csináljak, miután a párom elélvezett bennem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és nemrég kezdtem el fogamzásgátlót szedni. A barátom eddig is nagyon szerette volna óvszer nélkül, de én biztosra akartam menni, így még csak most érkezett el a napja, hogy óvszer nélkül szeretkezzem vele. A kérdésem arra utal, hogy őt sem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy azonnal a mosdóba rohanok vagy beugrom a zuhanyzó alá, a belőlem távozó sperma miatt. Ti mit csináltatok lányok?

2013. szept. 7. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Dugd fel magadnak a sterimolt. 100 bar nyomás biztos kimossa belöled a g__e__cit.
2013. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát,pedig ha nem is egyből,de én mindig kiszoktam menni utána.Lemosom,esetleg törlöm magam,és rakok fel tisztaságit.Amúgy pedig páromnak is szokása egyből wcre menni.
2013. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt annyira túlfújni. Magad alá kapsz egy törölközőt vagy zsepit és kiballagsz a fürdőbe megmosakodni. Ha megvagy, össze lehet bújni egy kis utójátékra!:)
2013. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

A mai lányok tényleg ilyen hangulatrombolók? Miért baj, ha kicsit mocskos a szex?


Miután elélvezett? Életre kelteni a kis harcost, kicsit megtörölni zsepivel odalent, és jöhet a következő menet...


Majd utána ráér mindenki letusolni. ;)

2013. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Már mért hoznád ezzel kellemetlen helyzetbe? Szerintem ő is szívesebben mosná meg magát utána...

Persze én szex után közvetlenül biztos nem szaladnék lemosni magam, előbb raknék magam alá egy törölközőt majd ha kipihentem magam lemosom..

2013. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikor kiveszi, egyből odarakok 2-3 zsepit, mert akkor rengeteg folyik ki.. Ő is megtörli magát, én is, összebújunk 10-15 percre, majd megyünk mosdóba.

Csak vigyázz, kb 10 perc múlva folyik még egy adag.

2013. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinyalatod vele a puncidból az utolsó cseppig.
2013. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!