Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy baj, ha az eset utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha az eset utáni tablettát nem orvos írta fel, hanem kaptam és úgy vettem be?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal és az óvszer kiszakadt. Apummal beszéltem, hogy ez történt, és szerzett nekem Rigesoft tablettát. Tudom, hogy inkább nőgyógyásznak kellett volna felírnia, mert lehet, hogy nem is azt a tablettát írta volna fel. Nem tudtam eldönteni, melyiket kell előbb bevenni. Szinte ugyanolyan volt a kettő,csak az egyiken volt egy kis írás. Végül bevettem azt, amelyiken az írás volt, aztán 12 óra elteltével a másikat. Azóta nem volt még semmi bajom,nem szédültem,nem volt hányingerem,nem fájt a hasam,semmi. Ez mitől lehet? Lehet, hogy nem hat, mert rosszul vettem be?Melyiket kellett volna először bevenni?Vagy ez egyéntől függ?
2009. nov. 2. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz. nekem se orvos irta fel, mert nalunk ezt nem is orvos szokta felirni, hanem kiadjak a patikaban. mivel nalunk eljutni egy jo orvoshoz honapokig is eltarthat.
2009. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
amugy meg mind1 h melyiket veszed be előbb, a betegtajekoztatoban nem volt leirva? en mindent ott olvastam el.
2009. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem se volt semmi bajom tőle.Sőt megszűntek az alhasi menstruációs görcseim.
2009. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem,nem volt leírva,hogy pontosan melyiket kell bevenni.De akkor fog hatni,vagy hatott már?Mert nem lenne rossz...
2009. nov. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!