Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabletta ilyenkor is véd?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabletta ilyenkor is véd? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő: 3 hónapja szedem a Velgyn nevű fogamzásgátlót. Teljesen meg vagyok vele elégedve. A gond az, hogy jövő hónapban wellness hétvégére megyünk és pont akkorra esedékes a menstruációm. A tájékoztatóba elolvastam, h a megoldás annyi, h ne tartsak szünetet, hanem kezdjem el a következő levelet végigszedni, így kimarad abban a hónapban a mensim. A kérdésem az lenne, csinálta már vki ezt? Mit tapasztalt? Megbánta? Ezeken a napokon kell kiegészítő védekezést alkalmaznunk?



2013. szept. 6. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen csináltam és semmi nem volt ugyanúgy véd ,ha szeded miért kellene más védekezés??! Miért bántam volna meg? Semmi sem történt elfogyott ugyanúgy megjött és folytattam rendesen csak ilyet ritkán szabad mert felborul a hormonháztartásod egy évben 2 szer max.
2013. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne tarts szünetet? A velgyn-nél nem is kell, folyamatosan kell szedni, a végén van négy placebo, azalatt kell megjönni, de nem kell szünetet tartani....Vagy hogy akarod? Mert nem teljesen világos. Ki akarod hagyni a placebokat?
2013. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, így pontos! Ki szeretném hagyni a 4 placebot és egy új levéllel elkezdeném szedni.
2013. szept. 6. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!