Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S.72 órás tabletta 17...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.72 órás tabletta 17 évesen? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátnőmmel ma délután 6 körül szeretkeztünk és kiszakadt a gumi! Mindketten 17 évesek vagyunk és holnap szeretnénk felíratni esemény utáni tablettát! 17 éves lánynak fognak írni? Mire kell felkészülnünk? Nagyon konzervatív családból származik, ugye nem kell szülői beleegyezés? Mi ennek a menete? Sürgősségire kell menni? Ma van a ciklusa 16. napja egyébként. Nagyon parázunk, valaki írjon valami használhatót, köszönjük!!
2013. szept. 1. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Szex gyerekfejjel ;) Én pont ESTE hat körül fürödtem :O
2013. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szerintem felírják, de mindenképpen mondjátok meg, hogy esemény utáni kell, nálunk azokat mindig előre veszik a rendelési menetben is, ha normál nőgyógyászati rendelésre mentek. Mindenesetre nagyon siessetek vele, holnap mindenképpen intézzétek el. Barátnőmet egyszer elkísértem, neki felírták szülői engedély nélkül is, nem tudom, hogyan működik. Szerintem orvos függő.
2013. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hány éves volt a barátnőd? Köszönöm a válaszod egyébként.
2013. szept. 1. 20:28
 4/16 anonim ***** válasza:
Tudtom szerint fel írják! Mielőbb intezzetek el, minnel később veszi be annal kevésbé hatékony! Esetleg ha van irrigatora azzal csinalhat egy hüvely öblítést!
2013. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem kell szülői engedély! Miért kellene?! A terhességben nem lacafacáznak, és nem csak a 18év felettiek szexelnek....
2013. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyszerűen nem tudok megnyugodni, még ha be is veszi (kb 20 órán belül) akkor mennyire esélyes hogy hat a gyógyszer? Mint mondtam 16. napon van, és nagyon idegesek vagyunk ..
2013. szept. 1. 20:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 17 vagyom es most telen kellett iratni. Vidd magaddal a taj kartyadat es a szemelyidet, bementek a nogyogyaszatra es megmondjatok mi kell. Ne feljetek es intezzetek el minel hamarabb. En is sokkal rosszabbra szamitottam, de no para, sokkal egyszerubb mint gondolnad. A receptet kivaltjatok es kesz. 5-7000ft. Nyugi.

A tobbieknek meg uzenem, hogy be lehet fogni azert mert nekik 17 evesen nem volt szexualis eletuk es feltetelez

em meg most sincs.. ok legal

abb vedekeztek, az h rosszul sult el nem az o

hibajuk, raadasul van annyi eszuk h megoldjak a problemat es nem rettegnek egy honapig

2013. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még egy fontos kérdés ahhoz, aki ért hozzá: fiúnak kiadják? Ha csak egyedül mennék érte akkor olyan jó 6 órával korábban be tudná venni a lány és én is nyugodtabb lennék..
2013. szept. 1. 21:02
 9/16 anonim ***** válasza:

Kiadni kiadják a patikában, de nem biztos, hogy felírja az orvos. Egy próbát egyébként megér, csak legyen nálad a lány taj kártyája és egyebe.

Illetve készüljetek rá, hogy lehet, hogy a barátnpd elég rosszul lesz 1-2 napig, arra legyen valami fedőtörténet otthonra (nem biztos, hogy rosszul lesz, de lehet).

Nekünk mikor annak idején szakadt a gumi, akkor 1-2 órán belül a János kórház szülészetén voltunk, ott a kezünkbe nyomták a receptet (előre meg volt írva), és rögtön be is lehetett venni. Én rögtön intéztem volna a helyetekben, de holnap is hatásos lehet.

És nem muszáj sürgősségire menni, bármelyik nőgyógyász felírja, vagy kórházak szülészetén is.

Utána viszont 1 hónapig nem vehet be újra tablettát, így nagyon figyeljetek (és javasolt utána hogy szedjen fogamzásgátlót, biztonságosabb, mint a gumi)

2013. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A lány iratait sajnos nem tudom vinni korábban, csak akkor mikor már ő is jönne (úgy 18.00 környékén)
2013. szept. 1. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!