Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta egy fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta egy fontos esemény előtt?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

2 éve élek rendszeres nemi életet, de tegnap megtörtént a baj, lecsúszott a gumi. Esemény utáni tablettát szeretnék venni, de a mellékhatásokat elnézve (hányinger, alhasi görcs, szédülés) elgondolkoztam rajta, hogy mivel balszerencsémre holnap pótvizsgázok talán holnap délután kellene bevennem, mert az is benne van még az időben. Ti mit gondoltok, minél előbb kellene bevennem? Mennyire lehetnek komolyak a mellékhatások? Tapasztalatokat is szívesen elolvasok.

Köszönöm előre a válaszokat!


2013. aug. 26. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb.
2013. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát nekem nem volt semmilyen mellékhatása de egyébként nem tudom nem lesz-e későn a holnap délután mert amit én vettem egyszer azt úgy kellett hogy az első tablettát 24 órán belül ajánlott volt bevenni de nem értek hozzá ez csak saját tapasztalat
2013. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

minél később veszed be, annál kevésbé hat. Nem azt jelenti, hogy ha 72 órán belül beveszed, akkor teljesen biztosan hat. Addig van jó esélye hatni. A mellékhatások nem garantáltak, de sokaknál előjönnek. Neked kell átérezni, az biztos, hogy ha emiatt buksz egy évet, akkor emlékezetes esemény marad :(

Esetleg beszélj erről orvossal, hogy mit mond rá, ő lesz a legokosabb ez ügyben.

2013. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, beszélek erről is az orvosommal. Szerintem akkor beveszem még ma, lesz ami lesz alapon... Köszönöm az eddigi segítséget!:)
2013. aug. 26. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno semmilyen melléhatása nem volt. LEHETSÉGES melléhatások vannak feltüntetve!
2013. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!