Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkezhetek óvszer nélkül?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezhetek óvszer nélkül? (többi lent)

Figyelt kérdés
1hónapja szedem a symicia nevű fog.gátlót az első lebél teljesen lement,megjött a menstruációm és már az első szemt tegnap be is vettem a 2.levélből és a menstruávióm is elmúlt szóval ki akarjuk próbálni gumi nélkül.ilyenkor már védett vagyok ha esetleg belém élvez a barátom?(mielőtt azt mondanádok hogy hülye vagyok és olvassam el a betegtájékoztatót mondom hogy kb minden nap elolvasom hogy mit,hogy miképp kell ott az volt hogy mivel én az 5.napon kezdtem várjak egy hetet...biztonság kedvéért megvártam az egy hónapot ahogy a doki mondta)tehát erre lennék kíváncsi hogy mostmár kiegészítő védekezés nélkül csinálhatjuk e?
2013. szept. 5. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Durr bele. Igen.
2013. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A gyógyszeredről nem tudok nyilatkozni, de egy hónap után már igen, védenie kellene.


A beleélvezés egy másik tészta. Mi a Kedvesemmel mindig megszakítást alkalmaztunk kivéve a menstruáció előtti 1-2 estén, mert akkor telibe ment.:)

2013. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi csakis emitt váltottunk gyógyszerre. Egyszer, mikor még nem szedtem, kipróbáltuk óvszer nélkül, és onnantól kezdve nem volt visszaút. :D Egy darabig csináltuk megszakításosan, de aztán muszáj volt a gyógyszer. És igen, már tutira véd. :)
2013. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat:)
2013. szept. 5. 16:16
 6/13 anonim ***** válasza:

"mielőtt azt mondanádok hogy hülye vagyok és olvassam el a betegtájékoztatót mondom hogy kb minden nap elolvasom hogy mit,hogy miképp kell ott az volt hogy mivel én az 5.napon kezdtem várjak egy hetet...biztonság kedvéért megvártam az egy hónapot"


Én ezt soha nem értettem, hogy ha valaki tud valamit, akkor minek kérdezi meg? Tudom, hogy erre való ez az oldal, hogy kérdezzünk, csak hát ha valaki megválaszolja a saját kérdését, akkor mire kéne válaszolni?

2013. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudtam hogy valaki nem fogja megállni hogy beszóljon:D
2013. szept. 5. 16:36
 8/13 anonim ***** válasza:

De hát ezt nem lehet megállni szó nélkül.

Rá van írva egyértelműen, ha nem a vérzésed első napján kezded el szedni, akkor nem véd az első naptól, hanem kell várni 1 hetet és utána már véd. Tehát már akkor védve voltál, te meg még végig védekeztél 1 hónapot. Akkor nem értelek! Nem érted, hogy mit jelent, amit leírtak? És tőlünk vártál megerősítést? Mert akkor megkaptad. Ha normálisan szedted, semmi nem gyengítette a hatását, akkor már a plusz 1 hetes periódustól fogva nem kellett volna az óvszer.

2013. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
csak furcsa hogy az orvos azt mondja hogy egy hónap múlva hat a betegtájékoztató meg egy hetet?érdekes.na nem is ez a lényeg nekem a választ megkaptam mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat.
2013. szept. 5. 16:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Az orvosok mindig ezt mondják.

De attól még a védelem kialakul előbb is.:)

2013. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!