Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Marvelont szedek, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marvelont szedek, mikor szeretkezhetek a barátommal óvszer nélkül? Elvileg már a 2. nap után véd.

Figyelt kérdés
Ez egy átlagnál magasabb hormontartalmú foggátló, mert sok cystám volt az elmúlt évben, és műtét helyett ezt írta ki a doki. Már szedtem ezt egy fél évig, de abbahagytam, és most újrakezdeném. Ma péntek van, szerdán vettem be az 1. szemet, a mensesem elvileg 1. napján. De kedden volt egy kis barnázásom.. és azt olvastam a tájékoztatóban, h ha a 2.-5. napon kezdem el szedni, még 1 hétig kiegészítő foggátló kell. Szombaton (holnap) lefeküdhetek úgy a barátommal, h nem élvez belém, de gumit ugyebár nem használunk (és persze nem lesz baba)? Segítsetek légyszi!
2010. júl. 30. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
miért nem az orvosodhoz fordulsz ezzel a kérdéssel? ő biztos választ ad ;)
2010. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bíztatni nem tudlak... jobb, ha megvárjátok, míg az első levelet teljesen beszeded, addig biztosabb, ha kiegészítő foggátlót használtok...
2010. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 2. válaszoló :) Am a dokim szabin van..az 1.-nek.. Ha vlki hozzá tud szólni pár okosat, csak tessék. :) Fontos lenne.
2010. júl. 30. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Basszus. Mi miért tudnánk jobban, hogy mennyi idő alatt hat, mint a gyógyszerészek (vagy nem tudom kik) akik a betegtájékoztatót írják?

Mivel nem tudod eldönteni, hogy kedden vagy szerdán jött meg a menzeszed (legalábbis ezt vettem ki az írásodból), ezért várni kell egy hetet. Majd jövő hét szerdán szexelhettek gumi nélkül.

Bár felőlem akár szexelhettek holnap is, csak akkor az lesz a következő kérdésed, hogy baj volt-e....

Most az miért jobb, ha egy hónapig aggódsz? Bírd már ki azt a pár napot.

2010. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D Jól van már, nyugii!:D Gondoltam vlki ír vlmi tapasztalatot v ilyesmi, mert am ezen az oldalon nem várok mást elhiheted. Amúgy meg, ha nem tudsz rendes választ adni, miért írsz?xD na mind1, te tudod
2010. júl. 31. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rendes választ adtam. Mivel nem tudod, hogy első vagy második napnak számít, ezért inkább nézd a rosszabb esetet és védekezz egy hétig. Nem értem ebben a válaszban mi nem tetszik.


Vagy mégis milyen tapasztalatot vársz?

Hogy vki azt mondja, hogy igen, nyugodtan, én is így csináltam és nem vagyok terhes?

Azzal aztán sokra mész...

Attól, hogy vkinek nem lett baj, lehet neked meg lesz. Ne kockáztass és kész.

2010. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, rendben, am felértékeltem a válaszod, szerintem is hasznos volt, és még meg is fogadom. Jaa, am kb ilyeneket várok. :P:P Ne haragudj, 1ébként hány éves vagy? Tuti srác vagy :D:D
2010. júl. 31. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!