Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esélyes? Sziasztok, az történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muffinlány kérdése:

Esélyes? Sziasztok, az történt, hogy barátommal voltam és kiszakadt a gumink, de időben észrevettük tehát nem élvezett el.

Figyelt kérdés

Mivel tudom, hogy az előváladékban is van sperma rigesoftot vettem be kb 30 órán belül. Tudom, hogy nem 100%os, de remélem nem lesz baj, ugye?

Egyébként 3 napja vettem be, mikor kell megjönnie? Vgay ez változó?

Köszönöm


2013. szept. 4. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esély rá, szóval nyugi! A menstruációd késhet, szóval ne aggódj, ha esetleg nem jön meg a várt napra!
2013. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lamakid333 ***** válasza:
Ahogy elnézem a dolgokat, maximum az esélyes hogy késni fog kicsit, de nem a terhesség miatt, hanem a stressz miatt, vagy a gyógyszer miatt. Ne aggódj akkor sem ha késik 1 hetet. Ilyen esetek után gyakran előfordul. Csak akkor aggódj ha 2 hét után sem jön meg, de még akkor sem kell rettenetesen, mert előfordult már ismerőssel, hogy neki kimaradt egy menstruációja az idegesség miatt, pedig ők is a legrosszabbtól tartottak :)
2013. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változtatni kellene a szexuális szokásotokon, ugyanis a gumi akkor szakad ki ha nagyon sokat szerencsétlenkedik a viselője.
2013. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés, hogy miért szakadt ki, bizonyára mi voltunk a hibásak, nem tagadom, lehet hogy elcsesztünk vmit(kevés sikosító stb., de azért épeszűek voltunk és nem olyan kérdést tettem fel, hogy "kiszakadtunk, de minek a 72 órás úgy se lehet baj, mert a gyerek az égből hullik le"
2013. szept. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!