Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek-e így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek-e így?

Figyelt kérdés
Barátommal óvszerrel védekeztünk (durex) és semmi baj nem volt, ám amikor elélvezett és ki akarta húzni a péniszét, az óvszer valahogy lecsúszott. Nem vártunk egy pillanatot se, szóval még merev volt, amikor történt. Az óvszerben ugyan benne volt a "cucc", és valamelyest vissza is tartotta az orgazmust, én mégis félek, hogy teherbe eshetek. Holnap, 3. kell megjönnie, de ha elmegyek nőgyógyászhoz, biztos felír valami méregdrága esemény utánit. Na most mit tegyek?
2009. nov. 2. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit, nem vagy terhes, legalábbis elég kicsi rá az esély. Az esemény utánival többet ártanál.
2009. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
max 5000 Ft. Írasd fel, vedd meg, és akkor biztos nem lesz baj. Jobb mint ezen görcsölni meg utána siránkozni ha mégis van baj.
2009. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
na és ugyan mitől jobb, ha idegeskedik, mintha bevesz egy olyan tablettat? az abortusz sokkal rosszabb, ha megis volt vmi gond.
2009. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, a párom ismerőse így esett teherbe.

Amikor a gumi lecsúszik, sajnos néhány csepp belekerülhet a vaginába, így teherbe eshetsz. Az esélye kb 1%, szóval azért még ne vegyél babacuccokat. :)

2009. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az abortusz 30 000 Ft, a gyereknevelés meg...Na akkor mi is a méregdrága?Ha a gumi vége kívülről volt, akkor nem hinném, hogy gond lenne, viszont ha a szája benned maradt, akkor bizony ki is folyhatott a cucc és akár teherbe is eshetsz. Szerintem rohanás a nődokihoz és kérdezd meg, szükséges-e bevenni vagy a vak szerencsére bízod magad...
2009. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Ne riogassátok már :) Mi évek óta megszakításossal védekezünk, sose történt semmi para. Nem olyan könnyű összehozni egy gyereket, nagyon sokmindennek össze kell jönnie a női szervezetben ahhoz, hogy sikerüljön. Van, akiknek évekig nem jön össze, pedig akarják, számolgatnak, kalkulálnak, de semmi...
2009. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sajnos, van akinek nagyon könnyű összehozni. erre nem lehet tamaszkodni.
2009. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat! Egyik kommentelő kérdezte, bennem maradt-e a vége: nos nem, nem maradt, de nem tudjuk, hogyan csúszhatott le... :S úgy döntöttem, elmegyek dokihoz, biztos, ami biztos.
2009. nov. 2. 18:23
 9/10 anonim válasza:
Voltál dokinál?Mi a helyzet?
2009. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam, adott is receptet, meg is vettem a gyógyszert, Escapelle-t írt fel, még valamivel 48 óra előtt sikerült megszereznem...reméljük nem lesz baj! :)
2009. nov. 3. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!