Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta gondok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta gondok?

Figyelt kérdés
1éve szedem a mirabella fogamzásgátló tablettát. Viszont nyaralás előtt beszedtem az utolsó szemet, meg is jönn, amikor kellett, viszont nyaralásra elfelejtettem elvinni a következő csomagot (Szerdán mentünk az első tablettát csütörtökön kellett volna bevennem). Így ugye nem tudtam beszedni. Most érkeztem haza, és nem tudom, hogy mit tegyek. A tájékoztatón, nem igazán tudok kiigazodni, esetleg tudnátok segíteni? úgy kezdjem el a következő csomagok, ahogy a legelején egy éve kezdtem, vagy most kezdjem el? Én arra gondoltam, hogy kivárom ezt a hónapot, és ahogy elkéne kezdenem, úgy veszem be... Légyszives, valami tanács? :) Köszi
2013. aug. 29. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem menj el a gyógyszertárba és kérdezd meg....
2013. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer leállsz, elvileg várni kell amig helyre nem áll a ciklusod, és utána kezdheted el megint szedni. Erre az orvosok kb 6 hónapot szoktak mondani.
2013. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!