Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet így terhes? (bővebben lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy lánnyal, sajnos megszakításossal "védekeztünk". Előváladékot eddig soha sem tapasztaltam magamon, bár lehet, hogy pont most volt. Sajnos lassan 2 hete nem jött meg neki, a szex egy héttel az előtt volt, hogy meg kellett volna jönnie. De sajnos arra sem képes hogy elmennyen tesztért, de megtartani szerencsére nem akarja, ha terhes lenne.

Rengetegszer vizeltem, mert ittunk és eléggé sok alkohol ürült ki belőlem, gondolom ez azért nagyjából megölte az esetlegesen hugycsőben lévő spermiumokat.

Így lehet terhes? Ha nem akkor miért késik neki ennyit?


2013. aug. 29. 08:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen marhákat kéne kivégzni mint ti ketten

A lány szánalmasan ostoba

Te még ostobább vagy

A lányról annyit azt hiszi ő a nagy okos lány hát nem egy kis ostoba k**va. És nagyon remélem ezt olvassa és magába száll de rendesen hogy ki is ő valójában mert nem más mint egy taknyos kislány aki a nagylányt szeretné játszani csak ész nélkül

Sajnos ez lett ebből a világból.

2013. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A nyakamat ra, hogy terhes.

A draga kisgyerek megis mikor szandekozik majd tesztelni?? Mikor mar latszik a pocakja???


Ennyi h*lyet egy helyen.. Osszeilletek!

2013. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy csináljon egy k*baszott tesztet de azt mondta inkább elmegy vele nőgyógyászhoz, úgyse volt még ott.. Hát tegye azt csak az a baj, hogy azt mondta majd jövő héten mert most nem ér rá, hát marha jó, addig idegeskedhetek. Legalább megtartani nem akarja szerencsére.
2013. aug. 29. 10:42
 14/19 anonim ***** válasza:
Javasolom a lány szüleinek a feljelentést kiskorú megrontása miatt !
2013. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Szergej55 ***** válasza:
Azt hiszem, előttem mindent elmondtak. De vajon honnan ez az eszméletlen szexuális és érzelmi analfabetizmus, ami átsöpör felettünk?
2013. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Aztán mégis miért jelentenének föl, 14 éves elmúlt már?
2013. aug. 29. 12:05
 17/19 anonim ***** válasza:
na tesztelt már?
2013. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem.. ennyi esze van, szerintem csak szivat, mert ilyen anya a Világon nincs, aki tud róla és kb lesz*rja hogy a 15 éves lánya terhes vagy nem. Szerintem csak így akarja magára vonni a figyelmemet, mert nem jöttem vele össze.
2013. szept. 4. 22:16
 19/19 A kérdező kommentje:
Ma kiderult, szerencsere nem terhes. Tobbet ilyen hulye nem leszek.
2013. szept. 10. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!