Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet így terhes? (bővebben lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy lánnyal, sajnos megszakításossal "védekeztünk". Előváladékot eddig soha sem tapasztaltam magamon, bár lehet, hogy pont most volt. Sajnos lassan 2 hete nem jött meg neki, a szex egy héttel az előtt volt, hogy meg kellett volna jönnie. De sajnos arra sem képes hogy elmennyen tesztért, de megtartani szerencsére nem akarja, ha terhes lenne.

Rengetegszer vizeltem, mert ittunk és eléggé sok alkohol ürült ki belőlem, gondolom ez azért nagyjából megölte az esetlegesen hugycsőben lévő spermiumokat.

Így lehet terhes? Ha nem akkor miért késik neki ennyit?


2013. aug. 29. 08:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen lehet hány évesek vagytok

http://www.youtube.com/watch?v=1tBNwFngVcY ebből ajánlom az első egypercet

2013. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
első vagyok pontosan 1:40 töl érdekes a zene neked szól
2013. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sajnos a videód mondanivalóját nem értem ,hogy jön ide. Amúgy 15, én 21.
2013. aug. 29. 09:02
 4/19 anonim ***** válasza:
Tipikus...15 éves lány és 21 éves srác...Miért nem találsz korodbelit? Vááárj, kitalálom. Mert érettebb vagy a korodnál!
2013. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
istenem de gyökér vagy egy 15 évessel lefekszel már tiszta szánalom.
2013. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jóvan tudom hogy hülye voltam, így alakult, de a kérdés nem ez volt.
2013. aug. 29. 09:07
 7/19 anonim ***** válasza:
egyébkén meg is érdemelné hogy terhes legyen ha már egyszer ennyire ostobák vagytok. És az emberek nem értik miért tart ott a világ ahol. Ha a zene mondani valóját sem érted akkor meg nagyon okos és értelmes ember lehetsz.
2013. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

1.

Egy hetes terhességet nem mutat ki a teszt.


2.

15 évesen híresen nincsen senkinek sem napra, órára pontosan beállt ciklusa. természetes, hogy kimarad egy egy, hamarabb jön meg, vagy éppen késik. (ez a jelenség akár még 24 évesen is megfigyelhető)


3.

22 évesen jónagy hülye voltál, hogy se gumi, sem akár helyi fogamzásgátló, és úgy "megszakítás"

Neked kellene több eszednek lenni! a csajszi basszus örült, hogy megdugja egy 22 éves. és fogadok, hogy kb azt csináltál vele amit csak akartál.


Szóval várnod kell, ha tetszik ha nem. még egy hetet, mikor már 2 hete lesz hogy dugtatok. (jah és addig kössél csomot a p/csödre) utánna teszt. aztán ha pozitív...szépen elmész a lánnyal te is a nődokihoz, és megbeszélitek mi a teendő.

Abortusz 15 évesen, csak megjegyzem, hogy amellett, hogy szülői beleegyezés kell, nameg legalább 40 papír, hogy a doki ne csak immel ámmal csinálja meg, és hogy később lehessen még gyereke!

szóvel száljál magadba öcsém, és legközelebb gondolkozzál el, hogy olyan kicseszett nehéz felúzni a gumit?!

2013. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi keresni valóm ezen a világon az olyanok mint TE ennyire tönkretették.
2013. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy 10.én csináltuk és 16.án kellett volna megjönnie neki, azt mondta, hogy mostanába már pontosan beállt neki. Ezt már csak kimutatja nem?
2013. aug. 29. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!