Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha bevettem a bogyót és rá 5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevettem a bogyót és rá 5 percre hasmenésem volt, akkor az nem jöhetett ki, ugye?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
hova tetted a bogyót?
2013. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a bevétel alatt az esetek nagy részében az orális bevételt értik, így én is :)
2013. aug. 26. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
amit megeszel annak kel kb fel ora mire leer a gyomrodba es megemesztodik. es kipottyantan pedg csa azt tudod amimar meg van emesztve.! :D
2013. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Dehogynem,pótold egy másik szemmel.
2013. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. aug. 26. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan nézzük. Ha laikus szemmel akkor egy kicsit hígabb székelt is nevezhető hasmenésnek. De orvosi értelemben akkor beszélünk hasmenésről, ha naponta több mint háromszor távozik nem megformált széklet. Dönts belátásod szerint, de én nem venném be. 5 perc alatt fel sem oldódott a gyógyszer.
2013. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hááááááááát megkérdeztem az orvosom és ő is egy határozott nemet mondott... és azt mondta, hogy ami a papíron van, hogy 3 órán belül blablabla az sem teljesen igaz, mert minden nem tud kiürülni ennyi idő alatt, az csak egy óvintézkedés.
2013. aug. 28. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!