Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringesek segítségét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringesek segítségét kérném! Lindynette 20-ról Nuvaringre váltás?

Figyelt kérdés

Tavaly ősz óta szedtem most szerdáig a Lindynette 20at. Legfőbb problémám az volt vele, h 15 kg-t híztam tőle. Ezért váltottam. A kérdésem az lenne, melyik nap kell felhelyeznem? A mensim első napján vagy mikor az új levél lenne?

Szerdán vettem be az utolsó szemet, vasárnap jön meg, csütörtökön kell elkezdeni az új levelet. Olvastam a betegtájékoztatót, mely értelmezésem szerint bármelyik napot írja.

Meddig kell kiegészítő védekezés?

Válaszokat előre köszönöm!



2013. aug. 24. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az előző hónapban kombinált fogamzásgátló tablettát szedett

Legkésőbb az Ön által jelenleg szedett fogamzásgátló tabletta tabletta-mentes időszakát követő napon kezdje el a NuvaRing használatát. Ha fogamzásgátló tablettájának csomagolása hatóanyagmentes tablettákat is tartalmaz, a NuvaRing használatát legkésőbb az utolsó hatóanyagmentes tabletta bevételét követő napon kezdje el. Ha nem tudja pontosan, melyik ez a tabletta, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét! Soha ne legyen a javasoltnál hosszabb az Ön által aktuálisan szedett gyógyszer hormonmentes időszaka!

Ha folyamatosan és helyesen használta a fogamzásgátló tablettát, és biztos abban, hogy Ön nem terhes, a jelenlegi gyógyszercsomag szedésének bármelyik napján abbahagyhatja a fogamzásgátló tabletta szedését, és azonnal elkezdheti a NuvaRing használatát.

2013. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!