Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segitene valaki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitene valaki?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy két kérdésem is lenne.

az egyik hogy két napja nagyon fáj a csiklóm de csak bizonyos mozdulatoknál mikor pl előre dőlök ülés közben nem tudom mitől van, kenjem esetleg neorgranormonnal hátha jobb?

a másik kérdés pedig hogy szeretnék fogamzásgátló tabit feliratni. anya nem szeretné, nagyon jó a viszonyunk de ezekről a dolgokról nem tudok vele normálisan beszélgetni. több mint 1 éve élek nemi életet, gumival védekezünk tehát nincs baj, nem vagyunk felelőtlenek. anyut hogyan tudnám rébeszélni hogy menjünk el nőgyógyűászhoz és kérdezzük ki a véleményét és irassuk fel? annyira rossz hogy ennyire ellenzi,megértem hogy ő még mindig a pici lányának tart de már 17 éves vagyok, sőt nem soká 18, elfogadhatná a tényt hogy nem vagyok már gyerek.

a válaszokat előre is köszönöm!


2013. aug. 20. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már úgy is problémád van, megnézethetnéd nődokival és egyúttal elvégezhetnéd a vizsgálatot a tabihoz is! Ehhez nem kell anyukád jelenléte. Kiíratod a receptet, majd megkéred őt, hogy had szedd be. Szerintem arról kellene tájékoztatni hogy már nem olyan veszélyesek ezek a tabik, mint az ő korában... Szerintem még el van tájolva.
2013. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jaj de örülök a válaszodnak! mondtam neki hoyg ezek már ilyen alacsony hormon tartalmúak és semmi bajom nem lenne tőle.

és a másik kérdésemre nem tudnál esetleg valamit? ha neorgranormonnal bekenem nem árthatok neki nem? :/

köszönöm szépen a gyors választ!

2013. aug. 20. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem azt a szert, de gondolom a csiklódnak nem árthat.


Valóban sok mellékhatása lehet a tablettának, de ha azokat észleled, le lehet állni. Ha az orvos rendesen megvizsgál és felírja, nem cigizel közben és nincsenek örökletes betegségek a családban amik gondot okozhatnak, szerintem... szóval én még mindig ebben bízok legjobban.

2013. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

pelusos gyerekeknél szokták használni ha kidörzsöli a pelus vagy ilyesmi, meg hámosító kenőcs.

köszönöm szépen a választ:)

2013. aug. 20. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!