Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki segítene? Fontos! 19/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Fontos! 19/F

Figyelt kérdés
Jövőhéten lefogok feküdni a barátnőmmel.. Első alkalom nekem is, neki is. Nem szeretné, hogy óvszert használjunk.. Nem szed fogamzásgátlót. Úgy tudom, hogy az előváladék még nem tartalmaz spermát és nem eshet teherbe. Mielőtt a csúcsra jutok kivenném a péniszem és máshová élveznék.. Így lehet terhes?
2013. aug. 18. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet
2013. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet terhes, mert az előváladék is tartalmaz termékeny spermiumot.

De, ha a kedvesed leány anya akar lenni, te meg már most apuka, akkor ne védekezzetek :)

2013. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben lehetséges a teherbe esés, semmi nem zárja ki ennek esélyét. A balsors törvénye alapján szinte biztos is, hogy teherbe esik.
2013. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hová jut ez a Világ! Esküszöm, h. meg van bolondulva a nép... 31/F
2013. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi rá az esély. ez az egyik... és ahhoz, hogy időben kihúzd marha nagy önkontroll kell, amit első alkalommal nem hinném, hogy tudnál teljesíteni. Vegyen pesszáriumot vagy valamilyen pharmatex készítményt (de az csak az előváladékot "nyírja ki"!!!).
2013. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves a barátnőd, de az biztos neki még nem kéne szexelni.

Ha egy lány nem szed fogamzásgátlót és nem akarja, hogy a barátja használja óvszert, akkor egyszerű a megoldás:

TÚL HÜLYE AHHOZ, HOGY BÁRKIVEL SZEXUÁLIS ÉLETET ÉLJEN.


És néha elszörnyülködöm a dolgon... felvetődik bennem a kérdés: Ha valaki ilyen szinten retardált pusztán ahhoz, hogy szexeljen, milyen hülye lesz a gyerekneveléshez?


Mert ha így halad, akkor rövidesen teherbe esik. Fogadd őszinte részvétem, kedves Kérdező.

2013. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vegyél fel gumit, mert előváladéktól is lehet terhes.

Csajod nagyon zokni--bocsi.

2013. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!