Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég kondommal védekezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kondommal védekezni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már nagyon kívánjuk egymást.. tehát úgy döntöttünk hogy legyen nálunk mindig gumi, és ha megkívánjuk egymást akkor szexelünk egy jót... ehhez társulna kérdésem, elég gumival védekezni? Általánosban a felvilágosítás annyi volt hogy kérdezgettek minket; ki mit tud.. a többi dologgal tisztában vagyok. Mellesleges megjegyzés, nem hinném, hogy korhoz kötött hogy ki mikor érett a dologra.. :) 15/f
2013. aug. 20. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miért ne lenne elég?
2013. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elég.És sok sikert :)
2013. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A gumi is csak 99%-os védelemt nyújt, ha kiszakad, azon nem tudsz javítani, de ennek is nagyon kicsi az esélye. A legbiztosabbnak a fogamzásgátlót tartják, azonban az nem véd a betegségektől és be kell tartani az orvos utasításait.

19/F

2013. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Igazából nem túl jó rágörcsölni a dologra, akkor kell csinálni amikor jólesik.:)

Tehát elég a gumi.

Még1x köszönöm a válaszokat. :)

2013. aug. 20. 12:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Vannak betegségek amik átmennek a gumin. Igazából amíg ilyen kérdés eszedbe jut addig nem vagy eléggé érett hozzá. Kérdezd meg a szüleidet inkább ha bármi kérdésed van ők ismernek téged és megbízhatsz bennük. Amúgy sok sikert.
2013. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
elég de 15 évesen szeritnem még egyikötök sincs rá felkészülve lelkileg ilyenkor ezt még nem midnneki érzi de késöbb vannak belőle problémák. Nem egy lánynak van szexuális problémája 20 év körül a korán megkezdett nemi élet miatt.
2013. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tesó az érettség nem abban nyilvánul meg hogy bizonyos tapasztalatok nincsenek a kezedben.
2013. aug. 20. 12:43
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem vitázok, ha mi annak tartjuk magunkat és tisztában vagyunk azzal hogy mit teszünk akkor szerintem semmi közöd nincs az egészhez. A másik, örülj neki hogy legalább feltettem a kérdést, s nem ő jön vissza ide azzal a kérdéssel hogy teherbe esett, majd lesz egy gyereke aki esetlegesen a te adódon él. :)
2013. aug. 20. 12:44
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem - de ettől van még egy minimum korhatár.

Most hajtanak a hormonjaid, de majd ha idősebb leszel, rájössz, h nem beszéltünk zöldeket. (persze ezzel együtt azt csinálsz, amit akarsz)

2013. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De köszönöm tipped, megfogadom. :)

Nem sürgetem a dolgot, amikor úgy gondolja hogy készen áll rá, akkor csináljuk... nem azért vagyok vele hogy jól megkeféljem hanem mert szeretem :)

2013. aug. 20. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!