Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm lehet terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lehet terhes?

Figyelt kérdés

A kérdésre szeretnék választ kapni. Aki oltogatni akar az most menjen már el a ..

Szal.

Egyszer nem volt nálunk gumi és nagyon megkivántuk egymást .. és azóta megbátorodva gumi nélkül csináljuk. Nyagyhiba tudom.

Sose mentem el bene, mindig időbe kihúzom és utána már nem fojtatjuk. Mindig megjön neki időbe, sose késik. Semi tünet nincs hogy terhes lenne.

Ezek alapján lehet terhes?



2013. aug. 18. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig mázlitok volt - de nem mindig lesz.

Csakhogy tudd.

2013. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig megjön neki akkor nem az.


De azért ez veszélyes.

Szedjen fogamzásgátlót.

2013. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom h veszéjes.. Épen fogamzásgátlót keresünk. Azt nem tudtok ajánlani ? 17 éves a barátnőm.
2013. aug. 18. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet csak úgy ajánlani. Bár ilyen egyszerű lenne. Ahhoz el kell menned nő gyógyászhoz,majd az ír fel neki megfelelőt.
2013. aug. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez csak szerencse volt, írasson gyógyszert nőgyógyásszal és nem lesz gond.
2013. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!