Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg akkora gáz, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora gáz, ha nem vagyok hajlandó fogamzásgátlóval tömni magam?

Figyelt kérdés
Minden olyan hülyén néz rám, mintha ez olyan természetes dolog lenne. Már pedig én elhatároztam, hogy ember legyen a talpán, aki gyógyszert belém tud tömni ok nélkül. A hangsúly a nem hajlandó-n van.

2013. aug. 18. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem gáz, az a gáz, hogy a barátod is gondolom beléd akarja erőszakolni. Na ez a gáz.
2013. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz! a te életed, a te szerveidet tennéd tönkre a sok gyógyszerrel!

Ha ő ezt nemveszi figyelembe, akkor nem érdemel meg téged!

2013. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól teszed, hogy nem hagyod.

Vannak fogamzásgátló módszerek (óvszer), amik anélkül is védelmet nyújtanak, hogy szétbarmolnád a szervezetedet.

F 30

2013. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

dicsérnek itt téged a karakánságodért de valójában te is csak a rendes fiúkkal vagy kemény csajszi nem az akaratos trógerekkel szemben.

ha tényleg kiállnál magadért akkor mégcsak nem is mentegetőznél hogy a gyógyszer miért is nem szimpi neked hanem megmutatnád az ajtót a pasidnak aki ezt erölteti.

2013. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mért lenne gáz ?
2013. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi probléma.

Viszont, ha a párod ugyanígy nem akarja az óvszert, akkor ugye nincs szex. Neki is meglehet a maga oka...


Vannak más módszerek is, azokhoz mit szólsz? Csak az a gond, hogy azok sokkal kevésbé védenek.


Ja, és létezik már férfi fogamzásgátló (kombinált tabletta) is. Ahhoz mit szólnál?

2013. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy pesszárium. A nőgyógyászok lányai kb mind azt használják!
2013. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jól teszed, én is így vagyok vele!

És aki ezt nem tudja elfogadni, akkor azzal nincs szex?!.. Hú most ezzel aztán baromira kiszúrnak velem, nekem az egészségem fontosabb, akkor inkább nem szexelek olyannal aki nem hajlandó más védekezési módszert használni.

2013. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ott a gumi, az is megteszi.


# 7/8 Időpont ma 12:16

Nem tudom ezt honnan szeded...

2013. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nem gáz!Sőőt! Én is most akarom letenni 1 év után a gyógyszert,mert úgy vagyok vele,hogy nem jó ez a szervezetemnek hosszú távon.Annyi rosszat hallottam ismerősöktől,amit okozott nekik...Anyu és a mamám is trombózist kapott a szedése alatt is..szóval..

Én is gyógyszer ellenes vagyok.Az én barátom ellenzi az óvszert..ő persze inkább azon lenne,hogy szedjem a gyógyszert,de miért mindig a nő szenvedjen el mindent? Szedjen ő valamit...ha meg nem tetszik neki,akkor mehet a fenébe...Nekem nem ér annyit egy férfi,hogy tönkre tegyem magam miatta...Nem érdemlik meg.

2013. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!