Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A jangee fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jangee fogamzásgátlót hogyan kell elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
kicsit belekavarodtam mert hallottam azt is hogy rögtön a menstruáció első napján, meg azt is hogy csak a hetedik naptól. valaki tudna nekem pontos választ?
2013. aug. 18. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Google.hu -> jangee betegtájékoztató -> [link]


3. HOGYAN KELL SZEDNI A JANGEE FILMTABLETTÁT?

Mikor kezdheti el az első csomag szedését?

- Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban

A Jangee filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Jangee filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia.


Ne a hallásokra alapozz, inkább nézd meg a betegtájékoztatót, vagy kérdezd meg az orvosodat. Ha ennyit nem tudsz elintézni egyedül, nem gondolom, hogy érett vagy a szexhez.

2013. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt mondjuk a veget kihagyhattad vna. a betegtajekoztatot elolvastam, es ket orvossal is beszeltem. ahogy mar leirtam mind a ketto mast mondott azert tettem fel ide is a kerdest. szerintem nem oktatast kertem csak egy valaszt.....
2013. aug. 18. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
az első naptól... akkor mindjárt véd, ha a 2-5naptól, akkor kell egy hét kieg.védekezés.. ennyi:)
2013. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!