Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kilyukadt a gumi, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilyukadt a gumi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretkeztem a barátommal,de előtte kielégíttette magat. 1 szer elment bennem es ekkor lecsereltuk a gumit.Majd egy újat helyezett fel ,ami sajnos később kilyukadt.A baratom rögtön kivette ,azt mondta h nem élvezett el, de egy kicsi biztos volt a gumiban. En rogton megmosakodtam alul. A menstruaciom 5 napja ért véget(7 napig tartott), es általában 28 naponta jön meg.Nagy az esélye,h teherbe fogok esni? Milyen esemény utáni tablettat javasoltok? Gyógyszertárban nem adják ki recept nélkül,ha nagyon sürgős?Szülőknek nem szeretnék szólni.

18/L



2013. aug. 17. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:
orvos írja ki. irány a sürgősségi, ott kiírnak valamilyet. általában rigesoftot szoktak.
2013. aug. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kiadták recept nálkül, bár ismerősöm a gyógyszertáros. Menj a sürgősségire 72 órás tablettáért, minél hamarabb, mert annál hatásosabb lesz a tabletta.
2013. aug. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!