Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint ha tablettát szednék, akkor nagy eséllyel meddő leszek, tartós párkapcsolatban élek, egyikünknek sincs nemi betegsége, a gumit nem szeretném tovább használni, mit ajánlotok? Valaki hasonló helyzetben? 22/L
2013. aug. 16. 18:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem élvezem...neki jó (habár eddig méretet nem nagyon találtunk), de én nem érzek semmit
2013. aug. 16. 22:33
 12/13 anonim ***** válasza:

És amúgy próbáltad már gumi nélkül?

Csak mert szerintem spec. az égvilágon semmi különbség nincs nőként a gumis és nem gumis szex között, max. fejben.

Persze mindenki más, csak nekem furcsa, hogy "nem érzel semmit".

Ha nem érzel semmit, akkor gumi nélkül se fogsz:D

2013. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ma csináltuk gumi nélkül és sokkal jobb volt, nem éreztem azt a kellemetlen érzést, nagyon élveztem, igazából én nagyon érzékeny vagyok odalent
2013. aug. 16. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!