Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint ha tablettát szednék, akkor nagy eséllyel meddő leszek, tartós párkapcsolatban élek, egyikünknek sincs nemi betegsége, a gumit nem szeretném tovább használni, mit ajánlotok? Valaki hasonló helyzetben? 22/L
2013. aug. 16. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megszakításos módszer (igaz nagy bizalom kell hozzá és egy erős kapcsolat)
2013. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én benne lennék, de párom retteg tőle hogy terhes leszek -,-
2013. aug. 16. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrű, bár mi maradtunk az óvszernél, mivel nekem meg a migrénem lett iszonyú a tablettától és félek, hogy a gyűrűtől is ugyan ez lenne, így nincs más megoldás. Nem olyan mint nélküle, de hát mit tegyünk?
2013. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Megszakításos módszer???

Olyan nincs. Az nem védekezés. Azt hivatalosan megszakításos közösülésnek hívják. És az nem fogamzásgátló módszer.

És aki kicsit is felvilágosult az tudja, hogy így azok közösüljenek, akiknél nem gond, ha becsúszik egy baba.

2013. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A hüvelygyűrűvel az a baj, hogy van hormontartalma, később még akarok gyereket, most hornonális zavarom van :/
2013. aug. 16. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
franciázzatok
2013. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ideiglenes megoldásnak jó, de hosszútávúnak nem
2013. aug. 16. 19:11
 8/13 anonim ***** válasza:

Óvszer.

A védekezés nem szeretem-nem szeretem kérdése. Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezni kell, méghozzá megfelelő módszerrel. Ez a te esetedben az óvszer.

Ha nagyon nem akarjátok, akkor szerezz be pesszáriumot.

2013. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az óvszert illetően nincs igazad, nem a védekezés itt a lènyleg, nem lehet gyerekem, mert hormonális zavarom van, de valami kell hogy a párom megnyugodjon, hogy nem lesz baj, a pesszárium jó ötlet, köszönöm :)
2013. aug. 16. 22:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy hormonális zavarod van,még lehet gyereked. Maximum kisebb rá az esély. Nekem is van bajom (PCOS), félévente menstruálok. Ennek ellenére védekeznem KELL, ha nem akarok gyereket, mivel bármikor lehet egy peteérésem, amiből gyerek is lehet.


Hacsak nem vették ki mind a két petefészked, vagy a méhed, akkor bizony lehet gyereked.


És ha a párod miatt kell védekezni, akkor miért is nem jó az óvszer?

2013. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!