Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rövidebb pénisz esetén lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövidebb pénisz esetén lehet az óvszer végén előre legörgetve helyet hagyni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy érted, de azt szinte biztosra tudom, hogy az úgy nem biztonságos.
2013. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%
Vágd le a p*csödet...
2013. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. +1
2013. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig rakod fel amíg bírod. A herére már ne húzd rá.
2013. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minek akarsz te helyet hagyni?

A spermának megvan a helye anélkül is.

Másnak meg minek?


Nem, "ne hagyj helyet".

2013. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert egy normál óvszer hosszabb mint egy átlag pénisz (nem értem minek...) és emiatt nem tudom teljesen úgysem legörgetni (és még sokan mások sem), hanem ottmarad az a rohadt szoros gumiperem+még több réteg gumi ami a kőkemény pénisztestemmel együtt szinte vágja a bőröm és jókora csíkot is hagy használat után, igen még 60-as méret is a 13-as hímvesszőn...
2013. aug. 15. 06:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért vastagságra mekkora, hogy még a 60-asnak is nyom a pereme, ha marad rajta feltekerve???

Nem vagy te egy kicsit túl érzékenyke?


Mindenesetre ha lelógatod a végén, akkor könnyebben szakad, plusz rohadtul kellemetlen a nőnek, hogy többrétegnyi óvszert begyürködsz neki.


Keress, kutass, találd meg a megfelelő óvszert!

Nem hiszem, hogy nem gyártanak olyat, ami megfelelne.

Ha a vastagsága nem átlagon felüli, akkor pl. a japán piacra gyártott benettonnál találsz rövidebb gumit.

2013. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A pénisz makktól- test felé 100-135 mm kerületű.. és kb. 13 cm hosszú. (nem vicc, fokozatosan vékonyodik a makk felé és a makkom kisebb, mint a péniszem törzse..)


Olyan gumikat látok is, ami a makkrésznél a legszélesebb, na de hogy a a gumiperemnél... sajnos egyet sem :-S

2013. aug. 15. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!