Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon meddig élnek, meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meddig élnek, meddig termékenyítőképesek a spermasejtek a csomóra kötött teli gumióvszerben?

Figyelt kérdés
SPERMA,

2013. aug. 10. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Alapjáraton három nap, de az óvszeren spermicid készítmény is található.
2013. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Vedd a buszsofőröket! Néha ők is megnyalják a sót, hogy a pingvinek szaporodási szokásairól már ne is beszéljek. Bárhogy is történhet, de az végképp, szerintem ha nem terhes, úgy felesleges elvetetni a gyereket. A gerincesek meg többen vannak, mint a császárpingvinek, ez ugye logikus. A különböző banki műveletek pedig úgysem védnek meg a bmx tolvajoktól, pláne, ha piros.
2013. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

2-es!

minden elismerésem én se tudtam volna kielégítőbb magyarázatot adni a feltett mély értelmű kérdésre!!!!!

2013. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
nem értem a kettes választ, biztos iqnulla vagyok
2013. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nEM KELL MINDENBE BELERÖFFENTENI AMI NEM TETSZIK KISCSÁKÓ.
2013. aug. 10. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

A kettes válasznak nincs értelme, ahogy a kérdésnek sincs.

Mert mégis mit számít, hogy meddig élnek benne? Ha babát akar, ne a gumiba élvezzen, hanem a nőbe. Nem kell eltenni a gumit emlékbe, hanem ki kell dobni használat után.

2013. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mondod ?
2013. aug. 10. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak nem így akarsz teherbe esni, hogy magadba folyatod a gumiban lévő spermát?? :) Zseniális ötlet! :)
2013. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lopni akarok egy teli kotont, mer nem kúr meg senki.
2013. aug. 10. 19:55
 10/10 A kérdező kommentje:
pozitiv lett a terhességi tesztem.
2013. aug. 14. 15:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!