Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 napja szeretkeztem a barátno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja szeretkeztem a barátnommel, de nem volt nálunk óvszer és kiszálltam, de nem nyomtam be tovig nala es meg szuz a baratnom. Nem mentem el de majdnem elmentem . Lehet terhes? Tolem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 21:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

22:05 vagyok

Szurkoljatok, hogy nem lesz terhes.. 2 hét múlva teszt igen, ha pozitív, akkor szóljatok a lány szüleinek, utána nőgyógyász, és dönthettek.. Megtartjátok vagy abortusz...

2009. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hány évesek vagytok, hogy ennyire szörnyen fogalmatok sincs a védekezésről, biológiáról, szexről???
2009. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd már nem szűz és terhes is lehet, sőt mi több, tőled, ugyan ki mástól a szomszédtól?! gratulálok IDIÓTA.
2009. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
a szűzhártya a hüvely BEMENETÉNÉL van tehát ha egy centire is feldugod neki a farkad akkor már nem szűz!
2009. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom amikor te születtél kedves kérdező akkor is ezt a hibát követték el a szüleid, vagy csak lyukas volt a gumi.:D
2009. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne érdemes bevenni most azonnal egy 72 órásat? Lehet hogy jobb lenne, mint egy baba (már ahogy olvasom a hozzászólásodat..). Belefértek még?
2009. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted tudja mi az a 72 órás????
2009. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
mennyi az esely arra hogy terhes ha nenm mentem el es kihuztam gyoran belolle????
2009. okt. 27. 12:29
 19/27 anonim ***** válasza:
naneee ezt komolyan nem hiszem el hány éves vagy,hogy ilyeneket nem tudsz most nem azért,az én véleményem szerint a barátnőd nem terhes nem mentél el benne ez már alapból jó,de télleg ott van az előváladék nagyon kicsi ennek az esélye sztem,hogy az elsőnél attol essen teherbe,hát ha meg nem szakitottad át a szűzhártyát,sztem nem eshet teherbe..Felesleges a teszt,kérdezd meg a barátnődet,hogy vannak e jelei.pl hányinger,szagokra érzékeny e,reggelente nem e érzi magát rosszul,ja és attol is késhet a menstruációja,hogy most jól beletettétek a parát a csajba és az idegeskedéstől nem jön már meg,Sztem ne aggodj nem terhes. :)
2009. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Jajj a profeta szoljon belolled ! Nagyon nem szeretnenk a terhesseget.Elopvalasdek sem volt szerintem mert visszaszotitottam mindent es kihuztam.Stresszes szegeny o is mert azt hiszi hogy terhes lessz de remelem nem lessz.
2009. okt. 27. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!