Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves korban aktuális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban aktuális?

Figyelt kérdés
Hány éves korba aktuális először nőgyógyászhoz menni??
2013. aug. 7. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

én még nem mentem el :O

20/f


de szerintem ha megjön akkor szokás :D vagy nem tudom

2013. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor megjön, általában afele szoktak a már"nők" elmenni, vagy ha esetleg menstruálás közben szúró, fájó érzésed van. Akkor mindenképp.
2013. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy nem a te válaszodra voltam kíváncsi
2013. aug. 7. 21:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez hülyeség mert akkor manapság már a 11 éves lány nőgyógyászhoz járna
2013. aug. 7. 21:41
 5/9 anonim válasza:
En 14 eves vagyok.. :) meg nem voltam. (meg jo..) de szerintem olyan 16-15 eves korba.:) vagy amikor elakarid kezdeni a nemi elted (anyam mondta nekem) vagy ha valami problema van ott lent.. De szerintem te mar mehetsz:)
2013. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, 12 éves koromtól menstruálok, de még nem voltam. Már élek nemi életet is.
2013. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem 16 évesen már el kéne(szülővel), még a nemi élet előtt. Vagy korábban, ha a ciklussal bármi gond van. Én már tervezek menni.
2013. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 vagyok. Még nem voltam, de most feküdtem le a barátommal először, ezért tervezek, de annyira nem szeretnék... :S
2013. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én 18 éves koromban voltam először pasival, rá egy fél évre mentem el, megvizsgáltak, meg írattam fogamzásgátlót.

Nem sok ismerősöm ment el a nemi élet megkezdése előtt, csak utána.

Ismerek olyat, akinek 15 éves korában már muszáj volt elmennie, mert annyira hosszúra nyúlt mindig a menstruációja.

Ha valami bajod van, vagy elkezdesz szexuális életet élni, akkor menj el.

2013. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!