Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volina tabletta? Pattanásokra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volina tabletta? Pattanásokra?

Figyelt kérdés
Ma írta fel az orvosom,kicsit pattanásos a bőröm ,fog segíteni rajta? tapasztalatok?
2013. aug. 7. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak pattanások miatt ne szedd.

De különben teljesen egyéni, hogy kire hogyan hat, az is lehet, hogy még pattanásosabb leszel tőle.


Drospirenon van benne, ami antiandrogén. De ez semmire sem garancia..

2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,az orvosom azt mondta,hogy a menstruáció 5.napján kezdjem el szedni. Valami bajom lenne ha holnap elkezdeném szedni? Vagy hogy kell ezt számolni? Első foggátlóm,18éves vagyok.
2013. aug. 7. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg van jelenleg a menstruációd?


De nem értem, hogy ezen mit nem tudsz értelmezni, de mindegy...

2013. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs meg. De 21.én megyünk nyaralni és valahogy szeretném ha hamarabb megjönne..
2013. aug. 7. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Kizárólag menstruációkor lehet elkezdeni szedni.


Ha nem akkor kezded, úgyis össze-vissza vérzed az első 1-2 hónapot, és egyéb problémáid is lehetnek. Ráadásul nem is véd.

2013. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a segítséget
2013. aug. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!