Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Volina fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Volina fogamzásgátló tabletta milyen hatással van a pattanásokra, az arc bőrre? L/15

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15 évesen ne ezzel akard kezelni a pattanasokat..
2011. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, az majd ír fel neked kenőcsöt, ha nagyon pattanásos az arcod ...
2011. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Attól függ mennyire pattanásos a bőröd... Én erősebb gyógyszerrel kezdtem (Diane35), amitől gyönyörűen kitisztult az arcom, de mióta Volinát szedek se tértek vissza, menses előtt kijön 1-2, de az kibírható.

Az előzőeknek igazuk van, hogy talán 15 évesen még nem kellene, de szerintem inkább ez, mint az abortusz vagy a gyereknevelés...

19/L

2011. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Atees válasza:
ja, tömjed csak magadba 15 évesen a sok fogamzásgátlót, hátha felnőtt korodra meddő leszel.
2011. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ne bántsátok már! Kedves kérdező! Ha szerencséd van, a pattanások néhány év múlva eltűnnek majd. Ha nincs partnered, szerintem is felesleges a fogamzásgátló, de ha van, akkor inkább az, mint a semmilyen védekezés. A bőrgyógyász jó ötlet, lehet, hogy tud segíteni. Ha viszont a pattanások mellett túlsúlyod is van, akkor irány az endokrinológia! (A belgyógyászat egy része.) Csináltass inzulinrezisztencia vizsgálatot. (Terheléses cukor és INZULIN. Ez utóbbi nagyon fontos, ha az állami dokik nem küldenek el rá, beszélj a szüleiddel, és csináltassátok meg magánlaborban! Ebből derül ki ugyanis elsőként, ha baj van.)

Ne aggódj, a lgtöbb dologra van megoldás, csak utána kell menni. Sok sikert!

2011. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem is meddő.. de ebben a korban nem egészséges.. mellesleg meg semmit se ér, én is szedtem, de amikor abbahagytam, visszajöttek.. :S
2011. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én 18 éves koromig jártam bőrgyógyászatra, és semmi nem segített!!! Inkább szedtem volna 15 évesen fogamzásgátlót, mert most elég csúnya a bőröm...erről ennyit :S
2011. dec. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagyon gondold meg, hogy szeded-e a fogamzásgátlót. Elmondta valaki az ilyen tabletták hatásait? Gondolom még az orvos sem, aki felírta. A mesterséges hormontabletták megzavarják a saját hormonrendszered, ezáltal súlyos következményei lehetnek, betegségek alakulhatnak ki. A pattanások lehet, hogy elmúlnak, de ha abbahagyod visszajönnek, mert nem az alap okokat szüntetted meg, csak elfedted a tüneteket egy gyógyszerrel. Semmiképpen ne szedj be ilyeneket, mint a Diane35 v. Roacuttan amit a bőrgyógyászok szívesen felírnak (tisztelet a kivételnek). Csak több gondot okoznak, mint ami most van. A pattanások belső emésztőrendszeri problémára utalnak, ezt kell rendbe tenni és el fognak tűnni a pattik. Nem akarok ide készítmények nevét írni, mert ez nem a reklám helye, de sokat tehetsz, ha az étkezéseden változtatsz. Kerüld el nagy ívben a cukrot (első számú ellensége a bőrödnek), a fehér lisztet és a tejet. Nem könnyű, de megoldható. Ha ezt megteszed, már javulást fogsz tapasztalni és egészséges maradsz. Sok sikert és kitartást.
2011. dec. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elég pattanásos voltam sajnos, de a Volinától gyönyörűen letisztult az arcbőröm :) Másfél éve szedem, nekem semmi gondom nincs vele.

20/L

2012. márc. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Arcbőrt egybe kell írni...(talán annak, aki nem tud helyesen írni tényleg nem kéne fogamzásgátlót azednie...pff)
2015. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!