Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebbol baj? Mennyi az esely?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol baj? Mennyi az esely?

Figyelt kérdés
Ha a mestruació utan a 26.napon szeretkeztem védekezes nélkül,de épp kivette mielött,elélvezett,akkor ìgy lehet baj..:/ megértő válaszokat szeretnék..
2013. aug. 5. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet belőle, mivel már az előváladék is tartalmazhat spermiumot, de ne pánikolj, mert szerintem kisebb az esélye a dolognak. Gyorsan, még egy napon belül kéne teszt, vagy orvos, ha biztosra akarnál menni, mert ha baj is lett, akkor ez esetben még kaphatsz tablettát, és nem kell abortusz, ha nem akarod megtartani. Viszont erre nem akkora az esély, mintha benne élvezett volna el.
2013. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első: egy nappal szex után mégis mit akarsz a teszttel, most komolyan?


A teszt a termelődő HCG-t mutatja ki.

A megtermékenyülés után a petesejt még 5 napig vándorol a méh felé, 6. napon kezd beágyazódni, és csak utána kezd el olyan mennyiségben termelődni a HCG, hogy ki lehessen mutatni.

Ebből következik, hogy a legérzékenyebb terhességi teszt is csak kb. 10 nap után, de inkább 14 nap után mutat eredményt.

Addig természetesen negatív.


Ez nem úgy működik, hogy csinálok egy tesztet, aztán ha pozitív, akkor veszek be tabit....


Kérdező:

1. A megszakítás nem megfelelő védekezés.

2. Ha épp hogy sikerült kihúznia, akkor is elég nagy esély van rá, hogy az eleje már belédment.


Mindenképpen menj el esemény utáni tablettáért. Orvos tudja felírni, patikában kiváltod, beveszed. Minél gyorsabban, mert a hatása az idővel csökken. Minél később veszed be, annál kisebb eséllyel hat.

Kb. 6 ezer forint.


Ha bevetted, utána pedig tessék szépen elmenni gumióvszert venni. Mert ha most meg is úszod, majd a legközelebbi ilyennél teherbe esel.

Nem szabad kockáztatni, ha nem akarsz babát, mert te szívod meg.

2013. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
cSiHUHU jön a baba
2013. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 egy.tanacstalan.lany válasza:
ti állatok vagytok...miért kell így ráijeszteni??mi már egy jóó ideje gumi nélkül csináljuk,tabletta nélkül megszakítással,és nincs semmi problémánk!!én is voltam orvosnál,megnézetni magam,hogy van-e nemi betegségem,és a párom is volt.nyugodj meg kérdező,ettől nem vagy terhes!
2013. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szó mint száz,nem vagy terhes.Bár minimális százalékban elképzelhető,de nyugi.Igazából itt mindenkit ilyesztgetnek mert egyből azt gondolják,ha nem figyeltél oda igenis izguld végig és legközelebb ezt meg ezt csináld.Utóbbiban egyet értek mert érdemes ám oda figyelni ha pl megszakításosan szexszeltek a ciklusod közepén érdemes óvszert is használni,egyébként nem igen lesz baj..Tudom sokan lepontoznak majd de mikor ilyen történik mindenki csak a kérdezőket bántja,és a megvan esély dolog meg egy hasonló kérdéshez is lejárt dolognak tartom.Ergo senki nem csinálná megszakításosan ha mindenki teherbe esne úgy,és valószínű nagyobb is lenne a rémhíre ennek a módszernek.Lehet megszakításosan csinálni odafigyelve,meg magasról letojva a dolgokat is. Amúgy akik így élnek szexszuális életet,ezek szerint elvárnátok kedves kommentelők hogy egyfolytában esemény utánit irassanak az adott emberek,amht egyébként nem minden percen ír fel a doki?Sokáig lehetne ezt folytatni,és nem is veszekedni akartam... csak ha a dolog ezen oldalát is megnézitek nem írtam hülyeséget..24l
2013. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!