Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez nem lehet beágyazódás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem lehet beágyazódás ugye? Nem tudom eldönteni

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok pár hónapja élek nemi életet rendszeres a védekezés,az aktus elejétől a végéig használunk óvszert nem közben kapkodjuk fel és utána is mindig ellenőrizzük valahogy hogy nem szakadt e ki.A ciklusaim 26 naposak nagyjából rendszeresnek mondható.a ciklusom 11. napján voltunk együtt amikor szintúgy védekeztünk de borzasztóan aggódó típus vagyok szóval most rendesen megjött tegnap,a 26.napra de egy kicsit furcsállom mert ha nekem megjön az már az elejétől nagyon sok..most meg először csak a wc papír volt olyan,raktam be tisztit de azon nem volt csak egy pár csepp..azóta beindult és most a második napon erősebb és élénk piros ahogy szokott és nagyon görcsöltem is tegnap ez is normális szóval most nem tudom eldönteni hogy csak egy gyengébb menstruáció vagy beágyazódás.
2013. aug. 4. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ez menstruáció, nincs semmi baj
2013. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a megnyugtatást:)

akinek van még ötlet/tapasztalat/bármi írjon

2013. aug. 4. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csak menstruáció :D (remélem)
2013. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi ez megnyugtató:D:D

de ha nem mensi lenne akkor másabb lenne nem?én azt olvastam hogy a beágyazódásnál csak egy két csepp vér van.nem?

2013. aug. 4. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Túl vagyok egy szülésen, biztos lehetsz benne hogy a beágyazódási vérzés nem ilyenkor jelentkezik, és nem ilyen formában.

Ez menstruáció nálad, de nem minden menstruáció egyforma.

2013. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:)
2013. aug. 4. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Hányszor fogod még feltenni ugyanezt a kérdést? Ha ennyire parázol egy esetleges terhességtől (ugyanis a szex egy felelősségteljes dolog), akkor miért szexelsz?...

2013. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!