Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos ha megszakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos ha megszakítással védekezünk? Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 11:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nektek nagy mákotok van, vagy nehezen estek teherbe. 2 terhességem lett így, az egyik ikrek lettek :)
2013. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Mi több mint 9 éve így védekezünk,mert a gumira allergiásak v agyunk,gyógyszert meg nem szedhetek és nem lettem terhes.A 9 éves fiam is úgy lett,hogy akartuk.11 éve vagyunk együtt a férjemmel.Egyébként én is hallottam ilyet,hogy valaki így lett terhes ,semmi sem lehetetlen.
2013. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

ez inkább olyan pároknak ajánlott, akiknél már az se lenne baj, ha beesik egy baba.

a hatásossága meg olyan, mintha a hátadra feküdnél és megkérnéd a partnered, hogy egy baltával lendítsen az arcod felé, de az utolsó pillanatban álljon meg. ha sokáig próbálkoztok, csak sikerül elvétenie és félbevágni a fejed.

2013. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Igen! BAJ lehet belőle!
2013. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Teherbeestem:)))))))))))))))))
2013. aug. 31. 15:03
 26/26 anonim ***** válasza:

mi kb masfel even at csinaltuk igy, megusztuk, azóta tabi. nem ajánlom azér

bár nagyszüleim egész életükben igy csinálták, és sose lett gond (csak tervezetten született gyerek, amikor akarták)

2013. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!