Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos ha megszakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos ha megszakítással védekezünk? Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 11:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
igen lehet. nem jo otlet igy vedekezni mert siman teherbe eshetsz...
2013. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Sinead ***** válasza:
Áhh semmi baj nem lehet belőle, csak egy baba a mellékhatása.
2013. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2,5éve igy védekezünk. semmi se lett.
2013. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
az előváladékban van ondó ergo baba lehet belőle
2013. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
de ennek nagyon kicsi az esélye.... viszont ha tizenévesek vagytok és a pasi nem tud vigyázni akkor sztornó..
2013. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Pearl Index szerint 100 nőből 35 esik teherbe 1 év alatt emellett a védekezési módszer mellett, mondjuk én alapból nem nevezném annak. ;) Rohadt magas a hibaszázaléka, a második legrosszabban működő módszerek közé tartozik. Tessék, itt a hivatalos link: [link]

Mondjuk én nem értem miért nem lehet tisztességesen védekezni, ha valaki nem szeretne gyereket. Miért jobb játszani a tűzzel?! Tudod meddig jár a korsó a kútra... :)

2013. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
tom.. igen! de teherbe eshetek mellette?
2013. aug. 3. 12:31
 8/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert vki nem birja a tablettát, meg a gumit se. Spirál, pesszárium kilőve, mert a nőgyógyászati vizsgálatba is bele akar halni, mert annyira alacsony a fájdalomküszöbe. Viszont még mindig van a pharmatex:) Hála:) Kérdező, igen, teherbeeshetsz, ahogy tabletta mellett is teherbe lehet esni.
2013. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted, ha 1 évben 100 nőből 35 teherbe esik mellette, akkor te nem eshetsz? Uramisten, had ne mondjak rád semmit. :)))
2013. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen teherbe eshetsz így! Nekem 2x is sikerült!
2013. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!