Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell szedni a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
14éves vagyok szűz:)a kérdésem az az hogy szex előtt kell már bevenni a gyógyszerből vagy csak szex után ? és utána már végig kell szedni ? majd ha el szereném vesziteni a gumin kívül a gyógyszert is szedni akarom..mert úgy biztonságos :D

2013. aug. 1. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
ha még nem akarod elveszíteni akkor nem tökmind1 egyenlőre?
2013. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy kell szedni, hogy berakod a szádba, és iszol rá egy pohár vizet. Közben lenyeled. Minden egyéb infót elmond a nőgyógyász és a betegtájékoztató.
2013. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ! Jaj. Jajjaj.

Orvos írja, viszgálat után. Folyamatosan szeded. 21 tabi után egy hét szünet, akkor menstruálsz (megvonásos vérzés, nem igazi menzesz). Aztán új levél, és újra 21 tabi. Hogy hány szem után nyújt védettséget, azt fajtája válogatja, betegtájékoztatóban minden benne lesz.

De 14-15 éves korban még túl korai elkezdeni.

2013. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó én csak kérdeztem..
2013. aug. 1. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen még ráérnél a szexszel, szerintem, de ha majd egyszer gyógyszert akarsz szedni, ne egy ilyen helyen kérdezősködj róla, hanem egy nőgyógyásznál, engem is kivizsgált, mielőtt felírta, és elmondott mindent.

de mondom, 14 évesen még a szex is korai, nemhogy az, hogy elkezdd magadat hormonokkal tömni.


22L

2013. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm 3.:)
2013. aug. 1. 20:08
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben 4.:)
2013. aug. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!