Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erős migrén minden hónapban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős migrén minden hónapban, váltanom kéne?

Figyelt kérdés

3 éve szedem folyamatosan a Lindynette 20-at. Az hagyján,hogy 15 kilót híztam tőle. A gond az,hogy mindig mielőtt meg kell jönnie olyan erős migrénem van 4-5 napig,hogy semmilyen gyógyszer nem használ rá. Eddig még úgy elviseltem,de már olyan munkahelyem van,hogy ha szédülök vagy akármi a migréntől nem tudok leülni.

Tényleg a gyógyszer nem jó nekem vagy valami más a baj?

Érdemes lenne váltanom?


2013. júl. 31. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

2 kérdés:


1. Minek vártad meg a 15 kg-t?

2. Ha dolgozni se birsz a fejfájástól, miért nem hagytad abba a tablettát?

2013. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál azt mondta nem a gyógyszertől híztam! Amit elég nehéz elhinni mert sportolok minden nap. Nem engedte hogy váltsak mert hogy nekem az a megfelelelő.
2013. júl. 31. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:

A migrén azért van, mert besűrűsödött a véred tőle.

Ne válts, hanem ne szedd többé, mert akármikor kialakulhat egy vérrög. Akár az agyadban, tüdődben, akkor perceken belül meghalsz, esélyed sincs!

2013. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz az orvoshoz meg soha többet ne menj, mert csóri kicsit buta.
2013. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták, amikor panaszkodtam, h már majd szétszakad a fejem.. hümmögtek, meg mondták h "hát ez van", én meg mondtam h akkor anyád...... és abbahagytam, azóta nincs ilyen bajom.
2013. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rossz az orvosod. Én is a Lindynette 20at szedtem 2 évig. Felszaladt 30 kiló (ebben mondjuk volt depressziós zabálás miatti, de nem lehetett mind amiatt, annyit azért nem ettem) és nekem is erős migrénes fejfájásaim (szédültem, annyira fájt, hogy megmozdulni nem tudtam pedig nem vagyok egy hisztis nőszemély) voltak úgy, hogy előtte még a fejem sem fájt soha.


Amikor az orvosom ezt meghallotta azt mondta, hogy váltsunk gyorsan, mert ugyan hízni hivatalosan nem lehet, de tarthat bent több vizet a szervezet tőle. Váltottam gyógyszert, attól hüvelygyulladások tömkelege, a 3.-nál meg már 3 hónap után feladtam és inkább úgy döntöttem szünet. 1 év után rendeződött a szervezetem és semmi mozgással, minimális diétával (8 után nincs kaja) ledobtam a 30 kiló felesleget 4 hónap alatt. Szóval nem az anyagcserém a rossz.

2013. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
felszaladt?:D azért ez 30 kiló, nem 5 :D
2013. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fel bizony.. Családi tragédia, depresszió. Felkelni se volt erőm az ágyból vagy ha mégis szar kedvem volt. Ültem a gép előtt és 3-4 nagy szelet kenyeret szendvicsként megettem este 8-10 körül meg ilyenek. Aztán az első év után feltűnt, hogy nyáron nem jók rám a tavalyi ruháim. Őszre nem fértem bele a régi farmereimbe. De magamon nem láttam drasztikus változást az akkori párom meg nem hogy szólt volna hanem még nyugtatott, hogy dejól nézek ki, meg így szeret úgy szeret. Csak anyámék mondták a szemembe, hogy kövérdisznó lettem.


Ezek után na akkor diéta, torna, kutyafüle de ahogy nem láttam eredményt hetek múlva sem újabb depresszió hullám és evés, édesség. 3 év tabletta szedésből 2 év le akarok fogyni de nem meggyel telt. Miután abbahagytam 1 év leszarom állapot, aztán csak azt vettem észre, hogy hopp leesik rólam a nadrág pedig semmit se tettem érte. Mondjuk az elején megjelenő depressziómnak a későbbi tele vagyok hormonnal rész sem tett jót és az is okozhatta a további depressziót. Mert most nincs semmi problémám és nem csak azért, mert végre megint vékony vagyok.

2013. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen fajta migréned van? Ha aurával járó (pl. fénypontokat látsz a roham előtt stb.), akkor AZONNAL HAGYD ABBA!

Ha egyszerű migrén aura nélkül, akkor is érdemes lenne abbahagynod, de ha nagyon tabival akarsz védekezni, akkor is keress másfajtát.

2013. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!