Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van még rajtam kívül olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan, aki tutira nem szexelne védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Nem most "kezdtem már", szóval nem félig szűz tini vagyok... de régebben bevállalósabb voltam. most eszem ágában se lenne óvszer nélkül lefeküdni valakivel, még barátnővel se, mert még véletlenül se akarok gyereket... más is van ezzel így?

2013. júl. 31. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Istenem, mert jobb lesz az életed ha van vagy ha nincs? Nem értem a kérdésnek a lényegét, most lehet fikázni h akkor minek írok ide meg ilyenek, de annyira kíváncsi vagyok h muszáj volt. ^^
2013. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38 éves vagyok, és soha nem szexeltem védekezés nélkül (vagy óvszer, vagy hormonális), csak amikor gyereket szerettünk volna.
2013. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van. :D
2013. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor hajrá, nekem nem lesz kedvem abortuszt se meg gyerektartást se fizetni :D amúgy régen tényleg letojtam az egészet :D ... kössz 2.!
2013. júl. 31. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Még védekezéssel is meggondolandó. Mi van, ha mégis pont becsúszik gyerek? csak akkor kéne, ha ez már nem okoz különösebb gondot, tehát megfelelően komoly a kapcsolat.
2013. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, ez is eszembejutott már, hogy akkor inkább csak olyannal fekszek le, akivel el is tudok képzelni valamit később... amúgy ez nagyon fura, hogy huszonéve férfi létemre, mikor agyba-főbe kellene szexelnem, inkább azt mondom, hogy nem... vagy én vagyok hülye, vagy nemtom...
2013. júl. 31. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Háát én sem szexelek védekezés nélkül, mert nemi úton elég sok betegséget lehet elkapni, köztük van halálos is!! A gyerekvállalás nem egyszerű! Szerintem védekezz inkább, én nem tervezek gyereket, pedig elég jó lehet anyának lenni, de én még a szüléstől is tartok, hogy fáj meg minden.. nah mind1 én mindig védekezni fogok...
2013. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 1. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!