Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az otthoni abortusz-ról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az otthoni abortusz-ról hallottatok már, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Állítólag ukrajnában csinálnak ilyet, hogy konyhakéssel, esetleg turmixgéppel megoldják a nők maguknak és nem kell vele orvoshoz menniük, szerintetek ez veszélyes?
2013. júl. 28. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj már el a nőgyógyászhoz amíg nem késő, a jóisten álgyon meg. Vagy legalább szólj anyádnak hogy baj van.
2013. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a robotgéppel próbálkoznék a helyükben -.-' Te jó ég -.-''''
2013. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
húsbárdot használj az biztonságos
2013. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem tudom hol olvastad ezt a marhaságot, TE hogy nyitott szét a méhszájat? amit írtál csonkolásnak jó, másra nem hiszem, mert tulajdonképpen a orvos kikaparja a magzatot, ha Te ezt otthon megtudod ilyen marhaságokkal csinálni, hát én megnézném
2013. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A szabadság útjai című filmben Kate Winslet ha jól emlékszem valamilyen csőszerűséggel akarta elvetetni otthon a babáját, amibe később belehalt.

Na mindegy, ha baj van, akkor esze ágába se jusson senkinek semmi hasonló, inkább szánni kell rá pénzt, mint, hogy nagyobb galibát okozzon az ember saját magának. Orvos kezei között is kockázatos az abortusz, nem hogy otthon, nem steril körülmények között, szaktudás nélkül.

2013. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi lesz ha feldugsz magadnak egy kést? Értem én hogy az emberi hülyeség határtalan, DE ENNYIRE???
2013. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Uram isten... Azért nem gondoltam volna hogy létezik ennyire hülye ember a világon...
2013. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akszidentális Errőr ***** válasza:
A középkorban volt, aki kötőtűvel oldotta meg, de gyakran ő is belehalt. Szóval hallottam róla, de az általad leírt késes meg turmixos formában inkább valami hoax.
2013. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs ugyan orvosi diplomám, de kizárt, hogy egy ilyen mutatványt túléljen valaki, talán még az azonnali orvosi beavatkozás sem segítene rajta. A véleményem az, hogy ez igencsak kamu hír. (Bár ha már valaki meghalt, akkor valóban nem fordul a problémájával orvoshoz….)

Még csak ne is tervezz hasonlót. Irány az orvos. Miért ne fordulhatna vele manapság egy nő az orvoshoz? Nem a középkorban vagyunk. Rutin beavatkozás. Az orvost köti a titoktartás, így ha csak az illető nem veri nagy dobra, a rokonok, ismerősök stb. meg sem tudják.

2013. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 perfect li(f)e válasza:
Persze,de ha az illető kiskorú (és valljuk be,egy ilyen kérdés után az az egyetlen "enyhítő körülmény"..bár még az sem!),akkor az orvosnak kötelessége szólni a szülőnek...ha belibeg valami 15 éves leányzó..
2013. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!