Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Escapelle tablettát vettem be 4 héttel ezelőtt, a menstruációm 2 napos késéssel megjött 1,5 héttel utána. A hét elején köztes vérzésem volt 3 napig. Nagyon vékony vagyok, de most mégis úgy érzem, mintha fel lennék puffadva, hányingerrel kelek, és fáj a hátam pár napja. 10 nap után negatívat teszteltem. Ugye ez még mindig az esemény utáni tabletta mellékhatása? Vagy elképzelhető, hogy terhes vagyok?

2013. júl. 26. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes! Én elkezdeném megvenni a babakelengyéket;)
2013. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dragneel ***** válasza:
0%
Tuti jól teherbe basz*ak. Semmi gond sok ilyen ku*va van, mint te. Éa nem itt kéne kérdezni hanem el kellett volna már menned a nőgyógyászhoz.
2013. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tabletta után kicsi az esély hogy terhes vagy de meg van rá szóval lehetsz éppenséggel terhes de mindenképp menj el nőgyógyászhoz és tőle kérdezősködj ő jobban meg tudja neked mondani.
2013. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
TERHES VAGY
2013. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!