Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez csak hormonzavar miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak hormonzavar miatt van? Bővebben lent

Figyelt kérdés
hónap elején baleset történt és vettem be eseményutáni tablettát és meg is jött rendesen a menstruációm aztán 7 napra rá,sajnálatos módon ismét.. és akkor is vettem be. most a 13.napon egésznap barna folyás és alhasi fájdalmaim vannak, még ma is de ma már csak barnázás. ez hormonzavar miatt lehet?
2013. júl. 25. 07:13
 1/9 anonim válasza:

Ti magát a aktust hívjátok balesetnek?

Nem minden aktus után kell bevenni,nem cukorka ez.

2013. júl. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom és voltam már orvosnál vele ő is ugyanezt mondta és tisztába is vagyok vele de muszáj voltam.. De ugye ez emiatt van?
2013. júl. 25. 07:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Eseményutániból fél évente szabad.bevenni egyet.

Valószínûleg sikerült alaposan tönkretenni a szervezetedet.

2013. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Snooch ***** válasza:

Az igen... az orvosnak mondanod kellett volna, hogy egy hete vettél be...

Tönkretetted a hormonháztartásod teljesen, hónapok alatt se nagyon fog visszaállni a normálisra (ha egyáltalán...), tehát a tüneteid lehetnek ettől, igen.

Többet ne vegyél be, ez a tabletta sok minden, csak nem játékszer, magad alatt vágod a fát vele, lehet most úgy érzed, hogy semmi rosszat nem tettél vele, de a szervezeted majd figyelmeztet.

2013. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azon csodalkoznek, ha menstrualnal. Nagy esellyel meddo lettel.
2013. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN!

Menj orvoshoz minél előbb!

2013. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál mindent tud és elmondtam neki!
2013. júl. 25. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
És nem vágott ketté??
2013. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, aztmondta 1 hónapban 1-et lehetne meg nem oylan mint a cukorka de semmi mást.. voltam rákszűrésen majd 2hét múlva lesz eredmény
2013. júl. 25. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!