Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rettegek. Szerintetek érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek. Szerintetek érdemes így belevágnom?

Figyelt kérdés
Barátommal nem tudunk óvszert használni, mivel nem áll fel neki benne:( Így arra gondoltunk, hogy tablettát fogok szedni, viszont rettegek attól, hogy meghízom és más hormonális problémákat fog okozni:( szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

2012. szept. 15. 16:24
 1/10 tomaszcool ***** válasza:

Nálunk ilyen gond nem volt, hogy nem állt fel óvszer használatakor, nem is értem, hogy ez hogy fordulhat elő. Azzal egyetértek hogy kissé kényelmetlen meg nem igazán jó, de egy kapcsolat elején szerintem végig kell járni ezt az utat, meg kell ismerni alaposan egymást és utána lehet mélyíteni a kapcsolatot. Meghízástól nem igen kell tartani, de az tény hogy vannak olyanok akik hajlamosak rá, de a mai agyontesztelet gyógyszerek mellet ez nem igen fordul elő. A párommal 1 óvszeres év után tértünk at a gyógyszerre és bevált.


21f

2012. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem benne kell felállnia, hanem miután felállt, azután kell belekerülnie. ez csak egy kifogás, jó lesz az óvszer, ne vegyél fogamzásgátlót.
2012. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam, de szerintem értitek... Próbáltuk már 4x és mindig lelankadt neki :(
2012. szept. 15. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:

2-vel teljesen egyetértek.

Ha meg lankad benne, menjen urológushoz, mert be van gyulladva a prosztatája :)

2012. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Forduljon pszihológushoz a barátod.

Ez csak kifogásnak tűnik, ne hagyd magad. Fiatal lehetsz még a tablettához, léteznek hüvelykúpok, pesszárium, bár a tabletta a legbiztonságosabb.

Valahogy mindenképpen védekezzetek.

2012. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nem is kérdés, mindenképpen védekezni fogunk, csak most így kicsit nehéz helyzetbe kerültem :(
2012. szept. 15. 16:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mióta menstruálsz? Rendszeres-e a ciklusod?

Volt-e a családban trombózis? Van-e bármilyen betegséged (cukorbetegség, magasvérnyomás, migrén, autoimmun betegség stb)?

2012. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mióta rendszeres?
2012. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
13éves koromban jött meg először, 15éves korom óta rendszeres és most leszek 19. Apukámnak magas a vérnyomása, anyukámnak pedig voltak cisztái a petefészkén.
2012. szept. 15. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ezek alapján akár szedhetnél is (persze kell alaposabb orvosi vizsgálat, csak ezek alapján még semmi nem zárja ki a szedést).

Viszont szerintem ha ennyire félsz tőle, akkor nem jó ötlet. A tablettának lehetnek kellemetlen mellékhatásai, és sajnos utóhatásai is.

Nem egy nő van, aki amíg szedte, meg volt vele elégedve, utána meg teljesen felborult a ciklusa, vagy épp egyáltalán nem volt spontán menzesze.

Neked kell eldönteni, hogy megéri-e a kockázatot vagy sem.

Szerintem a srácnak kicsit gyakorolnia kellene a gumival...

2012. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!