Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet ennyire kevés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ennyire kevés a megvonásos vérzésem?

Figyelt kérdés

Fél évig tablettát szedtem, aztán 1 éve Nuvaringet használok. Az utolsó 2-3 vérzésem annyira kevés, hogy akár egész napra elég lenne 1 normál tampon. Nem is rendes piros vér, hanem ilyen barnás.

Terhes nem vagyok, több tesztet csináltam már.


Ráadásul azért se értem a kevés vérzést, mert nagyon görcsöl a hasam 2 napig.. Fogamzásgátló előtt is nagyon fájt a hasam, és akkor nagyon véreztem.


2013. júl. 23. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt 1-2x ilyen az elmúlt évben, de nem így egymást követően, ahogy neked.

Nem szedtem se tablettát, se semmit. Nem értettem, hogy miért van, de azóta rendben minden és nem is törődtem vele.


Viszont Neked, ha a következő is ilyen lesz, mindenképpen fordulj vele orvoshoz. Lehet a tabletta hatása vagy nem tudom. :/

De ha rendben lesz minden a kövinél, sztem akkor is menj el. Veszíteni valód nincs vele, min. megnyugtatod magad, hogy minden ok. :)

2013. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!