Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha azt szeretném, hogy júliusb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt szeretném, hogy júliusban ne legyen megvonásos vérzésem, akkor nem szabad tabimentes napokat tartanom?

Figyelt kérdés

Mellékhatásként a köztes vérzés akkor jelentkezik, amikor meg kellene jönnie (de én ugye nem hagyom), vagy kicsit később?

Vhol azt olvastam (egy nőgyógyász írta) h a 2. levél (amit ugye egyszerre beszedek az előző után) utolsó heténél szokott előfordulni ilyen...

2 éve szedek Yasminelle-t és még sosem tologattam, most viszont akkor jönne meg, amikor nyaralok...

Tapasztalat ezzel kapcsolatban?


2013. jún. 7. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod ki a hetet, akkor nem megvonásos, hanem áttöréses vérzésed lehet, ami erőteljesebb, és kiszámíthatatlanabb.
2013. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

úgy tudom, hogy az pont kevés és csak pár csepp


akkor mit tennél a helyembe, h azon a héten ne jöjjön meg?

2013. jún. 7. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Kasztráltatnám magam. A nő vérzik. Azért nő.

Egyébként kérdezz meg egy nőgyógyászt, ő pontosabb választ tud adni a kérdésedre. Vanak a neten egész jó orvos válaszol oldalak.

2013. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt szedem, én pont most szedtem be két levelet egymás után szünet nélkül, és ilyenkor az a normális, ha nem jön meg, vagy max kicsit. Nem lesz bajod de ha lehet ne rendszerezd.
2013. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

semmiképp nem szeretnék ebből rendszert csinálni

és neked akkor volt minimális vérzésed, mikor meg kellett volna jönnie (azon a héten)?

2013. jún. 7. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt régebben mikor ezt csináltam, hogy volt egy picike 1 napig, de most semmi sem volt :) Remélem nem azért mert gond van :D De elvileg ilyenkor az is normális ha nincs, meg az is, ha van egy kicsi.
2013. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!