Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges lenne így előre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne így előre hozni a megvonásos vérzésemet?

Figyelt kérdés

júni 10-én és júli 8-án fog megjönni e jelen állás szerint


Nekem az lenne a lényeg, hogy júliusban 3 nappal később vagy 1 héttel korábban jöjjön meg

a tájékoztatóban azt olvastam, h csak előre hozni lehet, ezért akkor azt választottam, hogy kb 1 héttel előrébb hozom.


Ha júniusban 3 nappal előrébb hozom, tehát 7 tabimentes nap helyett csak 4-et tartok és júliusban ugyanígy teszek, akkor összesen 6 nappal hoztam előre a vérzést


Lehetséges lenne ez?

vagy inkább most júniusban ne is tartsak szünetet? Akkor mikor jönne meg?


2 éves szedek tabit, de még sosem csináltam ilyet...


2013. máj. 31. 09:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

belegondolva nem kellene 2x egymás után tologatni

ha júniusban nem tartok szünetet, akkor júliusban mikor jön meg?

vagy ha júliusban nem tartok szünetet, akkor abban az időben, amikor a tabimentes napok lennének, lenne vérzésem??? (pont abban a hétben nem kellene h legyen nyaralás miatt)

2013. máj. 31. 09:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lesz tőle bajod. Nem tartasz szünetet és kész. Hogy mikor és hogy fog megjönni azt nem tudom. Egyébként miért akarod előrehozni? Megéri?
2013. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

na egy utolsó: :D

ha júliusban tovább szedem (a nyaralás alatt is) akkor ugye 1 hónap vérzés kimarad... köztes vérzés alakulhat ki abban az egy hétben?

a védelem megmarad? (hiszen végig tabit szedek, akkor nem kell más módszer is ugye?)

2013. máj. 31. 09:49
 4/11 A kérdező kommentje:

igen, nekem megéri

de így jó, ha kimarad 1 vérzés, aztán mikor végzem a 2. levéllel, a tabi mentes napokon újra megjön

2013. máj. 31. 09:50
 5/11 anonim ***** válasza:

A védelem megmarad, azzal nincs baj, de azt nem tudom, hogy köztes vérzés kialakulhat e. Nyaralás miatt akarod eltolni? És akkor majd minden évben eltolod, mert épp olyankor nyaraltok? :)


Engem hidegen szokott hagyni a dolog. Tampon kell és kész. :)

2013. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
vagy ha most júniusban tolom el, akkor júliusban már pont jól fog megjönni igaz?
2013. máj. 31. 09:52
 7/11 A kérdező kommentje:
máskor engem is hidegen hagy a dolog, de most a barátom szüleivel, bátyjával és annak családjával megyek...
2013. máj. 31. 09:53
 8/11 A kérdező kommentje:
és mensi első 2 napján nekem migrénem szokott lenni...
2013. máj. 31. 09:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Ohh..így értem. Én is migrénes vagyok. NEm tudom, sose csináltam még ilyet, de elvileg ahány nappal hamarabb előrehozod, annyival hamarabb fog megjönni. Ha eddig vasárnap jött meg, de most szombaton akarod, akkor nem 7 napos szünetet tartasz, hanem 6 naposat. Nyilván ugyanez van nagyobb időtávokban is.
2013. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

akkor 3 lehetőségem van:

1. nem tartok szünetet júniusban, így 2 levelet végig szedek és akkor júliusban 1 héttel korábban jön meg (mellékhatás lehet áttöréses vérzés)

2. nem tartok szünetet júliusban, és akkor augusztusban jön csak meg, mellékhatás ugyanaz, de ott már nem számít

3. 21 tabi helyett 28-at veszek most be, így júniusban tolódik 1 hetet, aztán megint szedek 21 tabit és rendesen megjön júliusban


az utolsó 2 megoldás hangzik jól...szted?

2013. máj. 31. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!