Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdekelne a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretkeztem egy lánnyal, védekeztünk gumival, nem élveztem el benne, majd csak akkor élveztem el mikor már ki vettem! Így lehet terhes? Mennyi az eséllye rá! E hó 23-24 én kellene meg jönnie, és mondja h érzékeny a mellei, kicsit a hasi fájdógál? De szerintünk ez, már a menszinek a jelei!?
2013. júl. 18. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, hogy terhes lehet...

Simán lehetnek a menses jelei a leírtak.

Nyugi! :-)

2013. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan a fiúk miért húzzák fel a gumit a farkukra?

Annyira komolytalan a kérdés.Kizárt ,hogy terhes legyen,legalább is tőled.

2013. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, megnyugodhatsz.29N
2013. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Főzős Laci ***** válasza:

Most,hogy is volt?Tehát kihúztad a farkad,levetted a gumit és utána "már kint" elsült,ahogy elsült?!

Nos 99%,hogy nem lesz terhes.Gondold végig,hogy egy ici-pici ondósejtnek mekkora utat kell megtennie,ahhoz hogy egy ondósejt találkozzon egy petesejttel!Kizárt,nyugodj meg!

Egy a lényeg:minden szex előtt és után fontos mindkét félnek az alapos tisztálkodás!Ezzel sok kellemetlenségtől meg lehet szabadulni.Ugyan tudom,hogy ez borzasztó nehezen kivitelezhető az átlag magyar családban,ahol nem nézik jó szemmel,ha ezt teszik a fiatalok.

2013. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!