Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 hónapja volt abortuszom, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja volt abortuszom, és érdekelne hogyha megszakittásos együttléttel vagyok együtt a párommal akkor teherbe eshetem-e?! Épp most pihentetem a gyógyszert 1 hónapig, mert azért néha kell egy kis szünet, ez pont most van.

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teherbe eshetsz.
2012. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Te jó ég, hogy lehetsz ennyire buta???

5 hónapja volt abortuszod, semmit nem jelentett ez neked? Miért kockáztatod, hogy megint becsúszon egy nem akart baba? Igen megszakításos együttlétel teherbe eshetsz. Tanulj egy kicsit: [link]

2012. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm,hány napig lehet bevenni az esemény utáni tablettát?nem tudja valaki?
2012. szept. 26. 13:15
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

3 nap.

1 hónapos szüneteltetéssel mit akarsz elérni?

Csak borítod a ciklusodat, a hormonháztartásod, semmi értelme 1 hónap szünetnek, többet árt, mint használ. Ha szünet, az minimum 6 hónap, és az a nagyon minimum. Nem Tictac.

2012. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem.A gyógyszer kb:8 hónapja fogyott el,előtte rendesen menstruáltam.akkor most is fenn áll a veszély?vagy még a gyógyszer hatása fenn áll?még elkezdhetem szedni,2 nap maradt el!!neem?
2012. szept. 26. 13:30
 6/18 anonim ***** válasza:
2 nap az nem probléma, simán kezdheted, valamelyest még védettséget nyújtott az együttléthez is, ha 8 hónapja szedted. Ilyen 1-2 hónapos kihagyásokat felejts el, 3 hónap, mire a ciklusod beáll megint, semmi értelme, csak ártasz.
2012. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kb. 4-5 hónapja szedem a symicia-t. csak szünetet akartam,de akkor nem,köszönöm segitséged.akkor ne képzeljem be hülyeségeket?vagy vegyek egy teszt-et az kimutatja a 2 napos tehességet,amit nem hinnék,hogy lenne.....
2012. szept. 26. 13:37
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

2 nap alatt ki sem tud alakulni, szerencsétlen spermium nem ennyire gyors azért:)

Ha van érett petéd, kb most küzdenek érte, hogy melyikük lesz a győztes:)

De szerintem semmi gond nem lesz, főleg hogy megszakításos védekezés azért volt.

2012. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
reméllem :s mert még nincs meg mindenem ahoz,hogy baba legyen-általában mindig megszakitásos-an vagyunk együtt ha van gyogyszer ha nem , reméllem nem lessz gond,köszönöm mindenkinek
2012. szept. 26. 13:41
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

könyörgöm, ne csináld ezt, ne akarj még egy abortuszt!

igen, előváladéktól is lehet teherbe esni, de hogyhogy ezt nem tudtad? még abortusz után sem néztél utána normálisan a dolgoknak? :(

2012. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!