Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 hónapja volt abortuszom, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja volt abortuszom, és érdekelne hogyha megszakittásos együttléttel vagyok együtt a párommal akkor teherbe eshetem-e?! Épp most pihentetem a gyógyszert 1 hónapig, mert azért néha kell egy kis szünet, ez pont most van.

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 13:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
szunet pont arra jo teherbe ess.gyogyszert nem kell sot felesleges es veszelyes pihentetni .akar non stop szedheted nem kell stop het sem ezt mondjak a modern kutatasok
2012. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

4-5 hónapja szeded a symiciát és előtte 8 hónapig meg szedtél valami mást, de 5 hónapja abortuszod volt, most meg lehet megint terhes vagy? És még megszakítással akarsz védekezni?


Atyám borogass...

2012. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Te tényleg ennyire buta vagy? Nem hiszem el, hogy ilyen emberek vannak.

Egy abortusz nem volt elég lecke? Mindenképp akarsz egy másodikat is?

1. A tablettát max. 4-5 év után kell szüneteltetni (akkor sem muszáj), nem 4-5 hónap után.

2. Mielőtt ilyen baromságot kitalálsz, talán meg kellene kérdezni róla egy szakembert.

3. Abbahagyás után sok nőnél rögtön peteérés van, akár több is, így bizony akár termékenyebb is lehet, mind egyébként.


Komolyan megáll az eszem. Remélem a hülyeséged miatt nem hal meg még egy gyerek...

2012. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó vagyok.

Na meg azt se értem, hogy 8 hónapja fogyott el a gyógyszer, aztán terhes lettél?

Mi van? Most szedés alatt lettél terhes vagy utána?

Mert ha szedés alatt, akkor nem jut eszedbe, hogy talán nem gyógyszerrel kellene védekezni, ha nem hat?

Na persze nem is megszakítással.

Az óvszert nem ismered??

2012. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teherbe eshetsz (még folyamatban van, kb. 14 nap, mire beágyazódik).

Amit írtak, az mind igaz, kezdve onnan, hogy nem lehet 1 hónap szünetet tartani, sőt, kimondottan tilos, odáig, hogy termékenyebb vagy, mint tabletta nélkül.

Mi lenne, ha a magánakciók helyett megkérdeznéd a nőgyógyászodat? Azért kapja a fizetését.

2012. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Megszakításos közösüléssel kisebb az esélye a teherbeesésnek, de nem lehetetlen!

Függ attól, hogy a fiú mennyire "ügyes", attól, hogy az előváladéka éppen tartalmaz e spermiumokat, attól, hogy mikor van a peteérésed, attól, hogy az aktus után csináltátok e újra, mert akkor maradhatott is vmi...Egy spermium is elég a fogantatáshoz, egyébként erre vannak vmi statisztikák, most nem akarok hülyeséget beszélni, de én ugy emlékszem, hogy egy év alatt 100 nőből 35 esik teherbe azok közül, akik így "védekeznek", de ebben nem vagyok biztos.

Az esemény utáni tablettát 72 óráig lehet bevenni, minél előbb veszed be annál jobb.

Minden más esetben azt mondanám, hogy ha nem vagy a ciklusod közepén, akkor nagyon kicsi az esély a teherbeesésre, ellenben a tabletta hatalmas hormon adag, ami borítja a szervezetedet, de így, hogy 5 hónapja abortuszod volt én nem kockáztatnék semmit. Sok szerencsét.

2012. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
ÁLLJ!Mielőtt bárki itélkezne,mikor 5 hónapja abortuszom,volt nem azért mert nemakartam megtartani a babát-hanem azért mert a gyerek meghallt 3.-hónapos kora előtt!Ennyi csupán-Most ugy állok,hogy a gyógyszert szüneteltetni akartam,de ezt szedtem,4 hónapig,most letelt a 7 gyógyszermentes nap-és utána rá 7 nap mulva vettem be a másik levél 1. bogyiját-ekkor akartam szünetelni,ebben a második 7 nap,ebben közösültem a férjemmel,megszakitásosan,és reméllem nem estem ujra tehetbe,mondjuk sztem nem.ki,mit gondol erről?
2012. szept. 27. 19:39
 18/18 Pocak199 válasza:
100%
na itt kérhetek 1 kis segítséget, 5 hónapja abortuszom volt de volt rá okom miért vettetem el a kicsit, elkezdtem gyógyszert szedni most 1 hónapja nem szedem de kicsit zzeretnék teherbe eshetek?
2013. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!