Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fog. Gátlótól voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NMIK kérdése:

Symicia fog. Gátlótól voltak mellékhatásaitok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne megint. :) Hogy júni. 24 hétfőn bevettem a Symicia fog. gátlómat. akkor már írtam hogy az a 2ik levél első szeme volt és délután szeretkeztünk a párommal elment bennem. Hüvely öblités.:S csináltam.. mert kicsit félek is meg na.. tisztaság. Aztán a 2ik levél utolsó szeménél szintén együtt voltunk. Elment bennem megint öblités. Ez vasárnap volt. Most vagyok a 7napos szünet 2ik napján és reggel ilyen nagyon sötétbarnás "vérzés" szerűség jött. aztán jó nagy csepp piros, és most meg szinte egy egy kis csepp vér. Mindennap beszedtem rendesen max. így 7-9 óra között és egyszer 5 órával később. az 4nap volt. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy lehet, hogy terhes vagyok? Azért ilyen a vérzésem? Fáj a derekam is ahogy mensikor szokott meg nyűgös is vagyok. (Az első levelet pontosan beszedtem, meg is vártam vele a 4 hetet. És csak a második levélnél szeretkeztünk először védekezés nélkül.)
2013. júl. 16. 18:26
 1/2 A kérdező kommentje:
4 nappal ezelőtt volt* hogy 5órával később vettem be.
2013. júl. 16. 18:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is megdagadtam akkorára mint a World Trade Center, majd terhes lettem.
2013. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!