Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem jön meg a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jön meg a menstruációm a tabblettamentes héten akkor is elkezdjem az új levél szedését?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szedek deciora fogamzásgátlót. Az előző hónapban 23-án jött meg, akkor kezdtem el szedni, tehát a tabletta mentes hét 14-21-ig tart. Elvileg a tabletta mentes hét 2-3. napján kellett volna megjönnie, de eddig nekem mindig 30 napos volt a ciklusom, tehát most is 23-án kéne megjönnie. (Biztos nem vagyok terhes.) Szóval, a kérdésem az, hogy elkezdjem e az új levél szedését, akkor is ha nem jön meg?

2013. júl. 16. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.
2013. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez mennyire reális, hogy nem jön meg ezen a héten? Ez nem lehet probléma?
2013. júl. 16. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, eddig hány napos volt a ciklusod, ugyanis az már le van állítva. Ha a tablettamentes hét 14-21-ig tart, azon a héten fog megjönni.
2013. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 16. 18:28
 5/5 anonim válasza:

Nem biztos, hogy meg fog jönni.

Nekem is az első tablátás hónap után csak pontozó vérzésem volt, a nőgyógyászomtól megkérdeztem, hogy ez baj-e azt mondta, hogy ez előfordulhat bárkivel aki most kezdte el szedni.

2013. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!