Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Vagy a stressz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Vagy a stressztől késik?

Figyelt kérdés
Már 4. Napja késik. A barátom 1-2 percet óvszer nélkül töltött bennem, de nem szokott sok előváladéka lenni + mensi után 1 nappal feküdtünk le, amikor elvileg nem kéne termékenynek lennem. De én mégis az aktus óta ezen stresszelek, hogy mi lesz ha nem jön meg. Lehet ettől a stressztől késik? Vagy valószínűbb , hogy baba van a dologban?

2013. júl. 15. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik lehet. De azért elég kicsi az esély, hogy így terhes legyél, szóval szerintem inkább a stressztől késik.
2013. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy túlparázod a dolgot, de aktus után 2 héttel már vehetsz tesztet, pár száz forint, vagy annyi se, reggel első vizelettel ki is derül a dolog...
2013. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) én is remélem hogy csak nagyon rá parázok
2013. júl. 15. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Stresszelj csak nyugodtan. Tudod nem számít h mennyi előváladék van és h mennyit volt benned gumi nélkül. Betette gumi nélkül. Ez a lényeg. Az sem számít h mikor történt mert ezek a kis ge.ik napokig elélnek benned. Lehet a stressztől is de baba is lehet simán.

Miért hagytad h betegye??? Magadra vess. Tudod én nem vagyok abortusz ellenes, de az ilyeneknek nem hagynám h elvetessék.

2013. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a stressztől nekem előbb jön meg, ezt te tudod Neked hogyan hat
2013. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Snooch ***** válasza:
Valószínűleg a stressz. Kicsi az esélye, hogy baba lenne belőle.
2013. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel csináltam tesztet, ami negatív lett :) pár órával a teszt után meg is jött. Úgyhogy tényleg csak a stressz volt :)
2013. júl. 17. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!