Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig tekinthető normálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tekinthető normálisnak a pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
8 napja szedek fogamzásgátlót, a menszim első napján kezdtem el. A menszim általában 5-6 napig tart, azonban most 4 napig tartott, gondolom ez a tabletta mellékhatása. Azóta, szóval már 4 napja, ilyen barnás folyásom van. Az orvosom azt mondta, hogy ez normális, ha elő fog fordulni ilyen. Ugye velem előfordult. De meddig mondható normálisnak? Heteken át is tarthat? Mert így elég érdekes lesz együtt lenni a barátommal (egyelőre még óvszerrel is kiegészítve).
2013. júl. 14. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem első hónapban konkrétan minden nap volt pecsételés, kivéve az egy hetes szünetben, mert ott meg egyáltalán semmi nme volt (nem volt már mi távozzon akkor...). Utána a 2. hónaptól minden 100% pöpecül működött.

Orvos azt mondta amúgy, hogy 4 lehetőség van, egyik, hogy egyáltalán nem pecsétel, másik, hogy első hónapban végig (legkésőbb a 3. hónap közepére be kell állnia, ha nem történik meg, másik fajta tabletta kell), az elején pecsétel, vagy a végén.

Nem tudom, milyen tabit kaptál pontosan, de szerintem nem kell aggódni.

2013. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kihagytam, szeretkezéssel nem lesz semmi baj, ez tényleg csak pecsételő vérzés, nem szó szerint ömlik a vér mindenhova, szerintem még jót is tenne. Ha meg a barátod finnyás, akkor így járt...
2013. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Laurina nevű gyógyszert kaptam. Tényleg nem vészes a vérzés, néha-néha előfordul a tisztasági betéten egy-egy kicsi barna folt, de ugye ez mindennapos. A barátom nem finnyás szerencsére, csak azért jobb úgy, ha nem folyik belőlem semmilyen barnás cucc... :)
2013. júl. 14. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az 1-2 csepp annyira nem feltűnő, hogy nem is "folyik" belőled mindenféle cucc :) Az első 1-2 hónapban amúgy elfogadható, utána meg kell szűnnie a dolognak, bár én Dienille-t kaptam, de talán ennyi még általánosítható. Betegtájékoztatót azért fusd át. :)
2013. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!